Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Felnőttek, akik kényszerből...

Felnőttek, akik kényszerből szülőknél laknak? Lemondanátok egy időre hobbiról/szórakozásról, hogy összejöjjön albérlethez szükséges összeg?

Figyelt kérdés
2019. szept. 8. 12:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Szerinted hogy másképp lehet spórolni, mint hogy lemondasz valamiről?
2019. szept. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%
Igen.Másképp nem megy.
2019. szept. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
24%
Természetesen. Aki a mamahotelben lakik az minden csak nem felnőtt.
2019. szept. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%

Kizárt, hogy azért kuporgassak, hogy albérletbe mehessek!

De azért már igen, hogy a sajátomban legyek.

Ha az csak egy 15 m2-es szuterén vagy sufni a külvárosban, de akkor is az enyém.

Ahova az léphet be akit én beengedek, amit senki nem adhat el a fejem felől, ahol kutyát-macskát tarthatok, összebútorozhatok a barátnőmmel, megfúrhatom a falat, leönthetem a kanapét kávéval és ha úgy gondolom, akkor beleszaporodhatok 12 gyereket.

És miközben itt élek INGYEN, (általam meghatározott rezsivel) lenne alkalmam félretenni minden fillért egy minőségibb otthonra.

2019. szept. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%

4-es vagyok

... vagy maradnék addig otthon, míg nem jön össze az önrészem egy nekem megfelelőre, miközben vastagon tojnék rá, hogy albiban kuporgó lúzereknek erről mi a véleményük!

2019. szept. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Albérletre? Kizárt! Inkább önerőre. Inkább fizetek lakáshitelt záros határidővel, mint albérletet életem végéig.
2019. szept. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
5., 6., Sajnos ez kizárt. Nem hitelképes, bedőlt lakáshitel és egyéb miatt.
2019. szept. 8. 12:49
 8/17 anonim ***** válasza:
98%

Én is több értelmét látom saját otthonra gyűjteni, mint albérletre kidobni évi 1-1,5 milliót alsó hangon.

Természetes szerintem, hogy az ember felnőtt, dolgozó emberként nem éli fel az egész fizuját(főleg ha a szüleivel él) hanem tesz félre a jövőjére. Legyen az albi vagy saját ingatlan.

2019. szept. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%

#7

Akkor sem!

Ilyen feltételekkel nem Budapestben, vagy Győrben kell gondolkozni, szerte az országban lehet 5-6 millióért kádárkockát venni és ingázni 20 km-t munkahelyért, iskoláért. Gyakorlatilag a bérleti díjat megspórolva 4-5 év alatt megvan az ára.

Az albérlet KISPÉNZŰ emberek esetében egy zsákutca, egy lépéssel a hajléktalanság előtt, ahonnan soha nincs kitörés, legfeljebb ha nyer a lottón.

2019. szept. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%
Tehát egy bedőlt hitel után a felnőtt visszakényszerül a mamahotelbe és még ekkor is a bulikán és a hobbin jár az esze? Ebben az esetben dehogy mondanék le. Hiszen úgysem lesz belőlem semmi. (Remélem érted az iróniát)
2019. szept. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!