Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egyedülálló anyák, hogy...

Egyedülálló anyák, hogy tudtok mindent megadni gyerekeiteknek? Miből hogyan?

Figyelt kérdés
2019. szept. 9. 18:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Igazi csoda, buveszmutatvány , azt csak az isten es en tudom , hogyan van teli hutö es iPad
2019. szept. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
Nekem szerencsém van, mert viszonylag jól keresek. De albérletben élünk, sok a kiadás. A gyereknek megvan mindene. Nekem már nem nagyon jut:( de ez egy döntés volt, az én döntésem és nem bántam meg. Nekem fontos, hogy ő mindent megkapjon. Az más kérdés, hogy ha nagyobb lesz, a kiadások is nőni fognak. Na, akkor lövésem sincs, hogyan lesz...
2019. szept. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%

Két munkahelyről, egyiket itthonról tudom végezni, a másik gyári állandó éjjeles.

Anyum olyankor itt alszik.

Hitel mentes ház, amit esküvő előtt örököltem.

A többi már hozzáállás kérdése, hogy kinek mi a "minden". Egy 200 ezres kütyüre nem költök, abból a pénzből inkább leutazunk a horvát tengerpartra 3-4 napra.

Egy márkás cipő árából meg veszek két kínaist, úgy is kinövik, mielőtt tönkremegy.

Éées a gyerektartás. Nem érdekel, hogy ki mennyire tart érte szemétnek, de kiharcoltam a maximumot.

2019. szept. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
Munka és spórolás.
2019. szept. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%

Vannak olyan anyukak , akik tényleg magukra szakadnak

Isten legyen veluk ! Adjon nekik eröt es egészséget !

Nehéz út az, senkinek nem kivánom

Szép is sokszor

Én is egy vagyok közuluk , tudom

2019. szept. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
11%
Ugye az meg van, hogy a mindenbe az apa vagy legalábbis egy apa szerepben tartósan lévő férfit is bele kell érteni? Ígyis mindent megkap a gyerek?
2019. szept. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
46%
3 férfit tartok, akik támogatnak anyagilag. Plusz bevállalok netes Webcamerás munkát is. És? Nézzen le érte bárki, de így mindent meg tudok adni a gyerekeimnek.
2019. szept. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
16%

"Vannak olyan anyukak , akik tényleg magukra szakadnak


Isten legyen veluk ! Adjon nekik eröt es egészséget !


Nehéz út az, senkinek nem kivánom"


Na erről van szó!


Én csak nagyon-nagyon-nagyon kevés esetben hallottam arról, hogy egy anyuka tényleg egyedül neveli a gyerekét.

A minimum a gyerektartás, sokszor ott van anyuka-apuka (nagymama-nagypapa), meg az anyuka életében egy új pasi, stb.

2019. szept. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Apa csak nem mindegy milyen apa. Az enyém iszik kötekszik veszekszik . Ki kellett raknom a szűrét. Jah és nem dolgozott
2019. szept. 9. 21:52
 10/18 anonim ***** válasza:
86%
Mi az a minden??? Nincs Iphone meg évi 4 pár Nike cipő. En is kiharcoltam a max gyt-t (mehetünk a Bahamákra 30-30e Ft/hó, hurra). Egyedül élek, kizart hogy ffit engedjek be az eletembe. Mhely jól fizet, mindenünk megvan ami kell de nincsenek elszállt igényeink se. A lelki nyugalmunk fontosabb.
2019. szept. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!