Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » "Magyarországon a gyerek az...

"Magyarországon a gyerek az első". Tényleg a gyerek az első?

Figyelt kérdés
A többiek meg le vannak...?

#gyerek #egyedülálló #nyugdíjas #gyerek nélküliek
2019. aug. 19. 11:23
1 2
 1/19 Lazy Lover ***** válasza:
82%
az! mert fogy a lakosság és be vannak tojva hogy nem lesz rabszolga.. meg fogyasztó
2019. aug. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Ezt nem úgy kell érteni, hogy a gyerek érdekei az elsők, hanem úgy, hogy az az első, hogy legyen gyerek, vagyis szüljél, amíg csak bírsz.
2019. aug. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%
Dehogy. Már terhes nőket sem tisztelik, hagyják őket állni (a gyerek miatt is aggódni kéne, aki benne van) a tömegközlekedésen. Csak a nyomasztás megy, hogy szülj, vállalj gyereket, akinek nincsen négy gyereke az nem igaz magyar.
2019. aug. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%

Nem. Ha az volna, valóban az volna, akkor nem volna ennyi rossz, működésképtelen család, nem volna 1 millió alkoholista és rengeteg pszichés probléma, amit a család miatt szenved el a gyerek - sok-sok generáció óta.


Ez csak lózung. Egy a sok közül. "Panem et circenses."

2019. aug. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Itt a gyíkon is szinte csak követelődző gyerekek vannak akik mindennek elhordják a szüleiket, ha nem tudják anyagilag kifacsarni őket a végtelenségig.
2019. aug. 19. 11:44
 6/19 anonim ***** válasza:
97%
Igen, ez a gyakori. A normálisak meg csöndben vannak, mert mindig az ostoba hallatja a hangját. Van még kérdés? Rengeteg ember nem az államnak szül, hanem saját magának, csak azok éppen otthon nevelik a nem szemtelen gyereküket és nem egy vacak oldalon panaszkodnak.
2019. aug. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
A gyerek az első. Nincs gyerek a kocsimban, nyugodtan hajts belém.
2019. aug. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%

Ez egy jó szlogen, meg ilyen támogatás olyan támogatás.

De hogy az iskolákat, óvodákat újitsuk fel meg ne zárassunk be rengeteg bölcsődét esetleg a kórházakat élhető szintre emeljük h a kismama ne félelemmel és undorral feküdjön be azt nem.

Nem a stadionokat kéne építgetni, nem addig kéne támogatni egy anyát (vagy a házasságot stb) amíg teherbe nem esik vagy összenem házasodik az adott pár (mert milyen család az ahol nincs esküvő, úristeeen - irónia, ha vkinek nem esik le)

Utána levannak tojva a családok, hogy hol szüli meg milyen körülmények között, esetleg hova járatja majd iskolába, vagy hogy tud vissza menni dolgozni, ne adj isten ha beteg gyereke lesz azt h tartja el az mind1 mert világra hoztunk még egy rabszolgát az államnak. Hát köszönöm szépen én nem kérek belőle.

2019. aug. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%

Olvasd végig ezt a kérdést és a válaszokat is: https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..


Szerinted miért van annyi gyermektelen pár? Vagy ahogyan Ők szívesebben nevezik Magukat gyermekmentes. Vannak, akik egyáltalán nem akarnak gyereket, vannak, akik abban reménykednek, hogy hasznot húznak belőle, ha vannak gyerekeik és végül vannak, akiknek a gyerekeik a nevelőintézetben, nevelőszülőknél vagy örökbefogadó szülőknél kötnek ki. Szerinted léteznének ilyenek ilyen nagy számmal, ha ez a tetszetős szlogen igaz lenne?

2019. aug. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Lesarkítva a kérdésed először is az anyja az első, aki világra hozza.

Pont most születik az első unokám, aug. 23-ra van kiírva, amit nagyon várunk, DE: én is rohadt igazságtalannak tartom, hogy a sima dolgozó ember minden támogatástól elesik, ez így van jó pár éve. Míg a gyerekes szülő adója ennyi és ennyi százalék, addig aki már nem, vagy még nem szült, az konkrétan le van szarva.

Értem a kérdésed lényegét. Gondolom ez, amit leírtam én is kiegészítve. Nekem pont akkor lett volna szükségem több fizetésre, amikor már felneveltem két lányt. Minden kedvezménytől elestem, én curva jó volt másodállást vállalni, hogy fenntartsam magam. De az elején írtam azt is, hogy pont most lesz unokám. Ennyike.

2019. aug. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!