Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért ilyen gonosz velem?

Anyám miért ilyen gonosz velem?

Figyelt kérdés
Eddig folyton azt mondogatta, hogy nekem sose lesz barátnőm, mert a francnak se kellenék úgyse. Most végre van kialakulóban valami egy lánnyal, azóta meg azt mondja, hogy engem csak a p..na érdekel semmi más (elnézést, eléggé alpári stílusa van). Most akkor hogy lenne jó neki? Úgy érzem sosem tudott elfogadni, mindig csak a hibáimat kereste.

2019. szept. 13. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként annyit le írhattál volna hogy hány éves vagy.


Ha 18-éves vagy akkor álj a sajált lábadra keress munkát gyűjts, és vegyél ki egy albérletet és akkor nem kell tovább anyudat elviseld.


Ha nem vagy 18(akkor el kell hogy viseld mert ha kis korú vagy akkor ő felel rólad.

2019. szept. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Milyen 18? 40 vagyok.
2019. szept. 13. 18:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

40... hm. Lehetőleg ne mutasd be a trágárul beszélő anyádnak. Szegény anyudat biztos terrorizálja a nagymamád, azt meg a dédi, akinek rossz a sorsa, mert az üknagyid nem engedi felnőni.

Vond ki magad ebből a sorozatból.

2019. szept. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
98%

Te jó Isten!

40 évesen még nem tudod elengedni az anyád szoknyáját?

Most már értem,miért nem jött mostanig össze egy párkapcsolat se.

2019. szept. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
40 éves vagy,nem 14.! Szóval ne érdekeljen anyád véleménye.
2019. szept. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha 40 vagy, ott kell hagyni az öreglányt, ha vele laksz.
2019. szept. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%

😂😂😂 azt hittem valani 15-16 éves kis ficsúr... HÁT BEHALOK! 😂

Kérdező... ilyen mentalitással nem sokáig lesz melletted ez a nő, kivéve, ha tudod pénzelni őt 😃 bár abban sem vagyok biztos

2019. szept. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!