Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van egy lakatlan házunk, amit...

Van egy lakatlan házunk, amit évek óta nem használunk, és a barátaimmal ott szeretnénk aludni de nem engedik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A ház rendbe van tartva, normális környék, normális barátok, mégsem engedik. Hogy könyörögjem ki?

2019. szept. 15. 14:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

"Nem futod le ezt a kört, és titokban csapsz ott bulit."


Aztán ha kiderül, mert kifog, viseled a követkeményeket.

2019. szept. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
12%
Nem lehet, hogy anyu ott találkozik a szeretővel, vagy swinger bulikat tartanak?
2019. szept. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
89%

Én sem engedném.

Nem engednék oda egy csomó 16 évest, hogy lerészegedjenek, aztán romhalmazt csináljanak a házamból, meg nem lenne szükségem arra, hogy éjjel kettőkor a rendőrség dörömbölésére keljek, hogy az áldott jó, korához képest érett, és társainál jóval felelősségtudóbb purgyém miatt kellett kivonulniuk a házamhoz, és rendet rakni. Aztán ugye viseljem a büntetést, mert jogilag még én felelek a hülyönc kölkömért.

2019. szept. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Mit tegyél? Semmit. Ha nem engedik, akkor nem rendezel ott bulit. Rendezzetek máshol.
2019. szept. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
87%
Azt kifelejtettem, hogy mivel nem a TI házatok, hanem a szüleidNEK van egy háza, még csak indokolniuk sem kell, miért nem engedik. Törődj bele.
2019. szept. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Egyébként az sem árultad el, hogy te mennyi idős vagy!

Csak azt hangsúlyoztad ki, hogy a barátaid, akiket oda meghívnál, mind 16 éves!! És te???? Esetleg még annyi se??

2019. szept. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
16 vagyok en is
2019. szept. 16. 15:09
 18/21 anonim ***** válasza:
Jaj 16 éves gyerekeket sosem engednék egyedül egy házban bulizni. Bár nem vagyok szülő és csak 24 vagyok de elég körbe nézni milyenek a mai fiatalok. Kizárt hogy a saját házamba ilyen kölyköket engedjek be.
2019. szept. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
35%

"Van egy lakatlan házunk, "

Ahogy én a kisebbség lakáshelyzetét ismerem, lehet, hogy más nem lakatlan, hanem Lakatos! :-))

2019. szept. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%

19-es!

Te miről beszélsz? Szó sem volt itt a kérdező etnikai hova tartozásáról, csupán a fiatalok szülői felügyelet nélküli bulizásáról.

Annyira hihetetlen, hogy pl. a nagyszülőktől örökölt házat nem adják el, hanem jelenleg nem lakják, lezárják... most mi bajod van? Mi ez a hangnem?

2019. szept. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!