Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem raktam rendet 4 hetig nem...

Kukacka :3 kérdése:

Nem raktam rendet 4 hetig nem kapom vissza a telefonomat a gépemet és nem tévézhetek. Sőt el se mehetek a barátaimmal sehová. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hazajöttem a suliból és nem volt még teljesen rend a szobámban. Anyám mindig azt mondta hogy építsek szociális életet és ne csak otthon üljek. Egész hétvégén nem voltam otthon, barátnőmnél aludtam. Miután hazajöttem elkezdtem rendet rakni mert már egy ideje mondogatták. Mikor hazaértem akkor szóvá tette hogy mi van a renddel és amíg nincs rend nem gépezhetek nem kapom vissza a telefonom stb.. Mivel már csak pár dolog volt amit el kellett rakni így kb fél óra alatt kész lettem. Mikor megnézte szinte mindenbe bele akart kötni.. Túl sok dolog van a szekrényem előtt, az asztalomon, az ágyamon (amik mellesleg kellenek oda) megcsináltam azt is hogy jó legyen neki majd mondta hogy 4 hétig napig ezeket a dolgokat nem kapom vissza/nem megyek sehová. Igaz eléggé rég óta kéri de megcsináltam és azt mondta ha rendet rákok utána vissza kapom.. Szóvá tettem ezt majd azzal jött hogy egész héten és hétvégén csak neteztem (miközben a barátnőmnél voltam nyilván otthon neteztem..). Mit gondoltok erről ? Valahogy megegyezhetek vele hogy enyhítsék ? Apám eléggé makacs és önfejű fajta.

2017. máj. 2. 21:25
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Kimaradt hogy 16/L
2017. máj. 2. 21:27
 2/22 anonim ***** válasza:
76%
Megérdemled.
2017. máj. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
43%
Megérdemled. Ha régóta kéri, akkor eddig miért nem csináltad meg? Egy lánytól elég szégyen, ha nem tart rendet a szobájában.
2017. máj. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%
Tegyél rendet normálisan, és ők is normálisabbak lesznek.
2017. máj. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
90%
És ha nincs telod se géped miről írkálsz itt 21:25 kor ? :)
2017. máj. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%
Nem kötözködom , de akkor hogy írtad ki a kérdést.
2017. máj. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%
Jól mondja az 5-ös, kamukérdés. De hogyha igaz is, akkor tanulsz a hibádból, és legközelebb, tiszteletben fogod tartani a szüleid kérését.
2017. máj. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
79%
*Jól mondja az 5-ös és a 6-os
2017. máj. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%
Takaríts, basszus. Ne légy már igénytelen.
2017. máj. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
47%
Mondjuk rakj rendet. Lány létedre elég igénytelen lehetsz.
2017. máj. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!