Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apam mar megint nem szol...

Apam mar megint nem szol hozzan es nem tudom miert. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Kezd idegesiteni a dolog. Nem szol hozzam, meg van sertodve. Ha tudnam miert, nem erdekelne, de igy...(semmi nagy dolgot nem csinaltam. Arra emlekszem, hogy gunyolodott rajtam, nekem ez rosszul esett es nem meseltem neki a napomrol, kinek lenne igy kedve?)

Mit csinaljak ezzel a helyzettel? Mar nem eloszor csinalja ezt, sot, bevett szokas ez.

Megsertodik majd egyszer elmondja hogy en milyen bunko vagyok ezert meg azert, mindent felhanytorgat.

Mit csinaljak? Ignoraljam en is? Beszelni ugysem fog velem. Csak turjem?


2019. szept. 16. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Ne haragudj de nagyon nevetnem kell ezen.Könyörgöm apukád hány éves? Ilyet az oviba csinálnak 😂😂😂 Pistike nem szól Andriskához mert Andriska el vette Pistike lapátját.És hopp mekkora a sértődés.Ne is haragudj de...ignoráld.Ha pedig valamit merészel mondani kérdezd meg hogy felnőtt vagy még ovodás hogy ilyeneket csinál? Nevetséges...
2019. szept. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 grafno ***** válasza:
57%
Szerintem később csak rosszabb lesz, ha így folytatódik. Ne foglalkozz vele. Lehet, hogy elhanyagolod és nem tetszik neki. De felnőttként más viselkedes lenne elfogadott. Ez inkább gyerekes amit leirtal...
2019. szept. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Savlekotő ***** válasza:
64%
Óvoda?Homokozó lapát esete. Miért kéne a napodról beszámolni,nincs saját élete v kontroll mániás? Hány éves vagy? Ha azt mondod 18 felett,hát menten besírok.
2019. szept. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
egy családban szerintem tökre természetes ha érdeklődünk hogy másiknak milyen napja volt,viszont érthető ha a gúnyolódás miatt Neked nincs kedved jó pofizni. legyél egy kicsit figyelmesebb,türelmesebb,és jelezd hogy nem esik neked jól h ilyen.légy Te az érettebb!
2019. szept. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen,ignoráljad.Majd elmúlik a sértődés és beszélni fog.Elég gyerekesen viselkedik.
2019. szept. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!