Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Berugtam, anyámék észrevették...

Berugtam, anyámék észrevették rajtam és most eleg cikin érzem magam magam. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Nem szoktam berugni, most elmentem az egyik barátommal kicsit kimozdulni, aminek az lett az eredménye, hogy kicsit berugtam (csak minimálisan). Olyan rosszul érzem most magam, így hogy észrevették, pedig erre az évre tökre összeszedtem magam, egy csomót tanulok például, ami jelenleg nagyon fontos nekem a továbbtanulás miatt. Nem tudom, reggel majd hogy nézzek a szemükbe teljesen kijózanodva.
2019. szept. 27. 23:39
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
18/L
2019. szept. 27. 23:39
 2/20 anonim ***** válasza:
17%
Szépen alázattal bocsánatot kérsz, és megígéred h jobban odafigyelsz legközelebb a mennyiségekre.
2019. szept. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Savlekotő ***** válasza:
91%
Kicsit ittál,nem a világ vége,néha belefér,ettől nem leszel rossz.
2019. szept. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%
Hát, ez legyen a legnagyobb bajod! Azt hiszed, a szüleid nem rúgtak be 18 éves korukban? Egyébként ahhoz képest, hogy állításod szerint berúgtál, meglehetősen összeszedetten, mondhatni józanul írsz. Ne legyen lelkiismeret-furdalásod, aludj rá egy jót, holnapra ez már sehol se lesz!
2019. szept. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Igen, az írásomra bármilyen helyzetben figyelek, nem tudom miért vagyok így :D

Nem megszokott nálunk az ivás, viszonylag idős szüleim vannak, úgyhogy ők sem szoktak inni, ezért érzem magam szarul. Tök rendesen kezelték a szüleim, ezért érzem magam szarul, hogy így viselkedtem. Lehet túlparázom kicsit...

2019. szept. 28. 00:23
 6/20 A kérdező kommentje:
Ahh, szóismétlés, rászoltam az írásos részre :D
2019. szept. 28. 00:25
 7/20 anonim ***** válasza:
95%

Nem gond, megesik. :)

A lényeg, hogy ne állandósuljon.

2019. szept. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Köszi, aranyosak vagytok :)

Nem tervezem állandósítani, csak néha jólesik egy kis kikapcsolódás, pláne egy nehéz hét után.

2019. szept. 28. 00:46
 9/20 anonim ***** válasza:
85%
irigyellek ezért a már-már szuper képességedért! amikor én nagy ritkán berúgok a wc csészébe is alig találok bele,nemhogy értelmesen leírjak bármit is. Te tuti jedi vagy! a problémáról pár szót: hidd el hogy ők is értékelik azt hogy egy csomót tanulsz,és ha olyan sután mint itt,elmondod hogy csak picit rúgtál be, szerintem egy vigyor kíséretében megenyhülnek irántad. végtére nem csináltál semmi rosszat,csak kicsit lazítottál. :)
2019. szept. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
40%

Részegség teszt.

Mit látsz az emoji képen?

🎛⬜⬜

⬜🍏⬜

⬜⬜⬜

⬜⬜⬜

A: almafa

B: ihpone 11

C: honnan tudjam

2019. szept. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!