Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tegnapi buliba borzasztoan...

Tegnapi buliba borzasztoan berugtam. Jogos a szuleim reszerol?

Figyelt kérdés
Tegnapi buliba borzasztoan berugtam..tenyleg,soha nem rugtam meg be ennyire viszont annyira rossz volt hogy soha tobbet nem tervezek megegyszer berugni..a szuleim nagyon kiakadtak es nem akarnak engedni nagykorusagomig tobb buliba..jogosan teszik ezt?Nem hetente jarok buliba,ez volt a masodik aprilis ota

2016. jún. 25. 06:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
82%

Jogos. Bizalmat adtak, amit te eljátszottál.

Ha valami történik veled részegen, az az ő felelősségük.

2016. jún. 25. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem odairni hogy 15 eves gimbazista vagyok a jegyeim evvegen meg jok lettek
2016. jún. 25. 06:23
 3/29 anonim ***** válasza:
81%
Ha jok a jegyeid akkor valoszinu nem kaposztale van a fejedben. Szoval gondolkozhattal volna a kovetkezmenyeken a pialas elott is.
2016. jún. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
54%
Tudod 15 evesen azt gondolhatod h milyen meno a pialas.De csak gondolkozz el,h hany csalad,gyerek eletet tsleszi tonkre ha valaki a csaladba reszeges.Te ne akarj olyan lenni.Elso alkalom,ezzel az a baj h meg jo h az elso alkalom 15 evesen hanyadik lenne ugyan,szoval ez nemnigazan mentseg.Felnek a szuleid h rendszeresse valik,hisz valahol elkezdik a rendszeresen pialos embereknis,es felnek h neh te is most kapj ra erre.Elmondtad nekik h sajnalod,es soha tobbet nem fogsz enyit inni mert nem erezted jol magad?Hogy nem erte meg az a pillanatnyi jo erzes az utana levo rosszulettet?Oszinten mindd el ezt a par mindatpt nekik,es hidd el h meg fognak bocsatani.Biztositsd oket h nem fogsz ilyet csinalni megegyszer.De normalisa hangnembe kozold veluk,es megblesz az eredmenye.Az h nagykoruaagodik nem engednek szerintem csak hirtelen haragbol mondtak,nek realis h 3 evig nem mehetsz sehova,csak ereztetni akartak veled a tetted sulyossagat.Beszeld meg veluk,a kommunikacioval csodakra kepes az ember:)
2016. jún. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
25%
Én is berúgtam 15 évesen minden hétvégén, mégsem lettem alkoholista, sőt absztinens vagyok, nem ittam alkohol 4 éve, nem kívánom már.
2016. jún. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
43%
"soha nem rugtam meg be ennyire" Szoval azert legtobbszor berugsz, csak nem ennyire? 15 evesen szep teljesitmeny.
2016. jún. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
44%
Ja, es bulibaN! Elozo voltam.
2016. jún. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
79%
Pont azért vagyunk top 10-ben legkeményebben piáló országok között, mert az emberek annyira mértékkel és felelősséggel isznak. Aha...
2016. jún. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
41%

Pont azért vagyunk top 10-ben legkeményebben piáló országok között, mert az emberek annyira mértékkel és felelősséggel isznak

Hát .. Ha egyszer Ennyire jó a pálinkánk. 😁

2016. jún. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
51%

valószínűleg 3 év alatt megenyhülnek majd úgyis... most csak fenyegetnek. Most azt mondod nem iszol többet mert olyan rossz volt, de általában ez is olyan kijelentés mint az ő fenyegetésük.

más: kétlem, hogy a tizenévesen bulizni járókból lesz alkoholista, alkoholista a megcsömörlött emberekből lesz, akik a piába menekülnek az élet elől. Fiatalok azért isznak, hogy jól érezzék magukat és ez mindig is így volt és egy jó ideig így is lesz. Nem itt kell keresni az okát annak, hogy lassan a 9millió alkoholista országa leszünk

2016. jún. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!