Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha a szüleim gyökerek?

Mit tegyek ha a szüleim gyökerek?

Figyelt kérdés
0-24be arrol beszélnek hogy milyen semmire kellő vagyok. Kaptam egy kutyát fajtatiszta moszi. Apám kedvenc fajtája, én őt karácsonyra és szülinapomra kaptam, direkt nem kértem semmi mást csak a kutyát. Erre mostanába nem fogad nekem szót tanítom napi rendszerességel. Aztán kiderülz hogy amikor nem vagyok itthon akkor ő mindig vele foglalkozik ha ő is otthon van. De van egy öcsém ő maximálisan elvan kényesztetve ő bunkózhat velem bármit csinálhat nálam még az is baj ha nem kapcsolom be az xboxát. Öcsém mindent megkap nekem meg 1db pulcsim 1 db nadrág 3db polóm van és az a bajuk hogy mindig csak az van rajtam. Meg 2év után az öcsém dobálta ütögette a telefonom mert nem dugtam be neki az xboxot miközben aludtam, arra kelek hogy a képernyő feljött és nem kapok új telefont. De persze ő kapott és még egy ps4-et is. Ebből már elegem van mit tudok csinálni hogy abba hadják a kivételezést? Bocs a hibákért telórol írok amin már alig látom mi van.

2019. szept. 28. 12:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
Sértődött kisgyerek vagy, új játékot akarsz, viccesek ezek a problémák.
2019. szept. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jah, próbáld ki az én cipőm aztán mond...
2019. szept. 28. 13:07
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
Talán ha megtanulnál helyesen írni...
2019. szept. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
Elcserélném a te gondjaidat azokra, amik 8 éves koromtól huszonéves koromig nekem voltak. Apám skizofrén lett, anyám idegösszeomlást kapott ettől, nagyszülő alkoholista személyiségzavaros, senki sem segített semmiben. Istenem, bár az lett volna a gondom, hogy más kapott ps4-et, én meg nem!
2019. szept. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
22%
Én mind a 2 gyereket agyonütném, a hülye szülőkkel együtt.
2019. szept. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%
atomot rátok
2019. szept. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%

Te kutyát kértél megkaptad, és ráadásul minden nap kapsz hozzá kutya-kaját, kötelező oltást, nyakörvet, bolhairtót, +még ki tudja mi mindent...

A tesód ps4-et kért és megkapta...


A kutya helyett miért nem kértél ruhát, cipőt, ps4-et, stb. stb.

Most mit akarsz még???

2019. szept. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%
Jesszus. szóval normális ha egy gyereknek váltóruhája sincs? Azt külön kérni kell, mert a szülő nem tudja milyen ruhája van a gyereknek, Esetleg az is normális lenne egyeseknek hogy a gyerek napi szinten könyörögjön kajáért, mert a szülőben fel sem merül hogy naponta lesz éhes a kölyke?
2019. szept. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%

"A kutya helyett miért nem kértél ruhát, cipőt, ps4-et, stb. stb.


Most mit akarsz még???"


A saját gyerekednek is választani kell a háziállat és a normális ruha között?

2019. szept. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%
Az én apám folyton vert és megalázott. Kirakott a mezőn a kocsiból és elindult nélkülem, a kutyánkat kidobta az erdő szélén mert megunta. Gyerektartást 16 éves korom óta nem fizetett és nem is támogatott anyagilag se soha. Hidd el, vannak rosszabb sorsok is a tiédnél. De mindenkinek a saját problémája a legnagyobb.
2019. szept. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!