Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az exem egy alkesz dologtalan...

Az exem egy alkesz dologtalan elmebeteg . Jol tettem hogy kizártam az életünkből van egy kislányunk?

Figyelt kérdés
Tudom hogy kéne neki apa de ilyen minek😡
2019. okt. 6. 16:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem nem.


Az én gyerekem apja is drogos alkesz, de minden második hétvégén szuperül el tudna szórakozni a gyerekkel pár órát és majd a gyerekem dönthetne arról, hogyha ki akarja zárni.

2019. okt. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
79%

"Az exem egy alkesz dologtalan elmebeteg "


Mint tudjuk, "zsák a foltját megtalálja".

Azaz te sem lehettél másmilyen!

2019. okt. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
91%

Ne bántsátok már a kérdezőt.

Lehet szerelmes volt, elvakult, azt hitte megváltozik, akkor még ennyire nem volt gáz a pasi stb. stb. NEM tudhatod, mi zajlott benne.


Most már a kialakult helyzetet kell neki kezelni, és az első lépést megtette. Inkább bíztatni kellene, mint belerúgni. (persze, tudom, ez utóbbi könnyebb)


Én azt mondom, hogy inkább apa nélkül, mint egy ilyen apával. Én biztosan nem lennék nyugodt, ha egy megbízhatatlan elmebetegre kellene bíznom a gyereket.

Egyedül is lehet szépen neveélni, sőt szerintem a gyereknek is sokkal nyugodtabb lenne az élete, csak az a fontos, hogy érezze, hogy az anyukájára mindig számíthat.


Ti kedves bántóan válaszolók, örüljetek, hogy megtaláltátok a tökéletes apát a gyerekeiteknek, és fogadjátok el, hogy ez nem mindenkinek sikerült.


Kérdező, kitartás! Jól tetted. Mindig csak a gyereked érdekeit nézd.

2019. okt. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!