Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetek, ha nem úgy...

Mit tehetek, ha nem úgy alakult a lányommal való kapcsolat, ahogy megérdemeltem volna?

Figyelt kérdés

Nagyon örultem a születésének , 13 évvel ezelött , megfogantatásának is , tervezett volt . Megfogadtam , hogy mindent megteszek erte es mindentöl megvédem , saját érdekeim alárendelem az övéinek .

Elsö öt év szuper is volt , ott volt anyam is segitett . A gyerek kicsit mindig hisztisebb volt , mondtak az ismerösök , hogy rá kéne csapni , de sose tettem . Gondoltam kinövi . Nagyon aktiv kislany , tornász lett belöle , szep is , okos is , jól tanul . Szöke , pisze orr , olyan mint egy baba.

Az apa oldalan van par rokon , akik nem voltak vele kedvesek , de megvedtem es valasom utan gondoltam a helyzet megoldódik magától es ezek az emberek kimaradnak .

Nem igy törtent . Minden tanacsom , tiltasom es óva intésem ellenére gyakran jar össze ezekkel az undok kuzinokkal .

Szinte alig van itthon . Mindig a kedvenceit fözöm, de mashol eszik , meredt laskákat amiket nem sajnálnak töle , en meg dobom ki a kajakat

Ami a legjobban faj , hogy megteremtettem neki egy nyugodt otthont , ahol senki nem bantja , stresszeli , es megis inkabb házal máshol , folyton látogat baratokat , azt hihetik , hogy en nemtörödöm anya vagyok , a gyerekem alig jar haza, csak este jön .

Az az erzesem hogy nem szereti itthon mert panellakás es az apjaval hazban laktunk , es emiatt szenved . Ez faj mert erröl nem tudok tenni , epp annyi a penzem hogy a szamlakat fizessem es teli legyen a hutö , meg internet , ipadje legyen.

Mikor hazajön , ingerult . Nem ertekeli a velem töltött idöt , a nyugodt , meleg otthont , ahol csak ketten vagyunk

Pici koraban is csak almaban tudtam puszilni a homlokat mert ebren duhitette , lila fejjel orditott ( igaz cuppogtam sokat , anyam mondta )

Lényeg : nem értékeli amit nyújtok es sajnos ezt is eröfeszitessel teszem

Szerettem volna egy jobb kapcsolatot kialakitani vele , nem rajtam múlott .

Hogyan tudok ezen változtatni ? M

Mozit unja , oda nem akar menni , cukraszdakat unja , setakat is, csak a barataival akar lenni



2019. okt. 6. 17:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%

Hat mindentol ovod, veded, nem csoda, hogy vagyik egy kis izgalomra... de most nem ertem, 13 eves? Az meg nagyon kicsi, persze nem azt mondom, hogy ne engedd el, de azert...

Vagy mi, csak enni nem eszik otthon, de aludni hazajar? Egyszeru, annyit fozz, amennyit egyedul is megtudsz enni.

2019. okt. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
81%
Anyaként írom (egyúttal gyerekként is, persze): ha a szülő-gyerek kapcsolat rossz, ott mindig a szülő a hibás.
2019. okt. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
68%
12-13 évesen minek hagyod hogy estig császkáljon? Az a baj hogy nagyon elkényeztetted.
2019. okt. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
69%

Gondolom, próbáltad megbeszélni a kislányoddal. Mit mondott?

2-es, így túl egyszerű lenne.

2019. okt. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Aludni hazajar
2019. okt. 6. 18:05
 6/27 anonim ***** válasza:
72%
Kamasz. Ah átlag kamasznak mindenütt jó, csak otthon nem, mindenki rendes, csak a szülei nem, az ölelés meg a puszi vsak dedosoknak való. Majd kinövi.n
2019. okt. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Kösz
2019. okt. 6. 18:14
 8/27 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudsz mit tenni, kezd kamaszodni.

Lesz egy pár konfliktusokkal teli, kemény éved és ha akkor helyesen kezeled a dolgokat és tényleg jó anya voltál és leszel, akkor vissza fogod kapni a gyerekedet.

Igaz, nem gyerekként, hanem ifjú felnőttként, de egy gyerek sem felejti el, ha jó szülő volt valaki.

2019. okt. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
57%

2. Vagyok

Lilian 76-ot már felismerni a stílusáról.

Akkor konkrét leszek:

Anyuka reggeltől estig azzal van elfoglalva, hogy keressen valami pénzes, 50-60 éves pasit, aki pénzeli. Az se baj, ha nős, amíg tejel. Időnként összeugrik szexre valami neten megismert gyökérrel, aki azzal indít, hogy képet küld a farkáról, és csak szexet akar. Utána sír, hogy senki se becsüli meg, mindenki csak használja, és ez miért van.

Most hetek óta azon rugózik, hogy a pénzes, nős főnöke már nem őt hajtja, hanem egy kis roma lányt.

Kb. idő sincs ezek mellett arra a kislányra. De az biztos, hogy olyan mintát lát maga előtt, ami egy 13 éves tinilányt rossz irányba terel.

Aztán anyuka csodálkozik, hogy a tinilánya otthon se akar lenni, keresett magának családot, és aludni jár csak haza.

Pasizás mellett is kell a gyereket nevelni. Ha nem megy, akkor helyette.

2019. okt. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
89%
Nem csoda, hogy menekül otthonról szerencsétlen. Nem, ő nem egy baba, hogy szépen felöltözteted, megfésülöd a haját, felteszed a polcra és cserébe örökké csodálhatod. Egy önálló ember, önálló személyiséggel, vágyakkal, érzésekkel. Te elképzeltél egy tökéletesen idealizált életet egy tökéletesen engedelmes gyerekkel, de ilyen még a mesében sincs. Ráadásul most éppen kamaszodik, lázad. Minél jobban rátelepszel, annál inkább ellenáll majd.
2019. okt. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!