Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám előttem cigizik. Mit...

Anyám előttem cigizik. Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Jól tudja,hogy nem bírom a cigiszagot,ennek ellenére folyamatosan szívja előttem.Olyan szagúak a ruhái,a haja az egész teste.Hányingerem van a szagától,multkór szinte összehánytam magam tőle,de a válasza csak ennyi volt:nem érdekel.


Ugyanúgy rendetlen is.Èn takarítok,ő pedig rendetlenít.


Tippek,tanácsok?



2019. okt. 8. 20:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Kedves nyolcas, hidd el engem se érdekelne,ha nem lennék rosszul a szagától.Az iskolában tömöm magamba a kaját,itthon nem is eszek.
2019. okt. 9. 05:53
 12/14 A kérdező kommentje:
Meg amióta érzékenyebb lettem a cigire,azóta nem a legkiválóbb a lélegzésem se.Nem tudok egy nagy levegőt venni se.
2019. okt. 9. 05:54
 13/14 anonim ***** válasza:
73%

Akik ezt elbagatellizálják, hogy "ájjámáarrébb bammeg", azok vagy nem tudják miről beszél a kérdező, vagy maguk is türhő bagósok. Azt gondoljátok, hogy ha arrébb áll nem fogja érezni? Vagy, ha becsukja az ajtót azon nem szűrődik be? Ti idióták vagytok már bocs. Attól, hogy valaki szarik az egészségére attól még nem kéne szarba se venni a másikét.

Én tudom miről beszél a kérdező. Anyám ugyanezt csinálta. Mondjuk még most is csak már nem érdekel. Csak a konyhában szívja csukott ajtónál mégis büdös az egész lakás. Fojtó nála a levegő, az összes ruha, bútor, kaja beveszi a szagot.

Ugyanakkor szerintem a vázolt eset eléggé kiskorú veszélyeztetése gyanús. Például autóban úgy, hogy kiskorú is ül benne tilos (lenne) dohányozni. Mégis annyiszor látom... Borzasztó.

2019. okt. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
64%

A cigisek rettenetesen egoisták, nem akarnak tudomást venni arról, hogy másokat zavarhatnak. A zavarás az hagyján, de az egészségüket is károsítják. A passzív dohányzás is egészségtelen, vagyis az, amikor más cigifüstjét vagy kénytelen belélegezni. De ezt is megmagyarázzák, hogy hülyeség, mert nem is egészségtelen.


Én gyerekkorom óta piszkálom anyámat, hogy ne cigizzen, néha össze is vesztünk rajta, de nem lehetett hatni rá. Volt, hogy vízzel lelocsoltam az égő cigijét, persze én voltam a rossz.


Tarts tőle távolságot, ne menj el vele sehová, kerüld el minél nagyobb ívben, arra hivatkozva, hogy nem bírod a cigifüstöt.


Valamenyik egosita írta itt, hogy menjen át a kérdező másik szobába. Ez se megoldás. Ha egy lakásban meggyújtanak egy cigit, azt az egész lakásban érezni, csukott ajtóknál is. Utcán 10 méterre is simán elszáll a cigifüst, jó lenne, ha ott is visszafognák magukat az emberek, és magukra zárnának minden ajtót, ablakot, és úgy cigiznének, ha ez kell nekik.

2019. okt. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!