Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen időközönként látogattok...

Milyen időközönként látogattok haza a szülőkhöz? 22L

Figyelt kérdés
2019. okt. 9. 15:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%

2-3 hetente hétvégre. Péntek estétől vasárnap kora délutánig. Egyetemista vagyok és dolgozom mellette.


23L

2019. okt. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%
Munka mellett is hetente megnézem anyukámékat.Olyan 35km-re lakunk egymástól. Idősek.Sokszor kell nekik besegíteni a takarítás vagy vásárlás vagy gyógyszer kiváltásba vagy a tüzelőanyag eltárolásában.stb. Nincs több lányuk rajtam kívül.Addig megyek,ameddig mehetek hozzájuk. Életükbe kell szeretni őket.Én nagyon szeretem őket.30N
2019. okt. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos nem gyakran, 2-3 havonta 1x, van hogy annyiszor sem. Külföldön élek, idejárok egyetemre, jelenleg a gyakorlatot csinálom úgyhogy itt még annyit se lehet hiányozni mint suliból. Majd az egyetem után szeretnék visszaköltözni Budapestre, akkor biztosan többet fogjuk látni egymást.
2019. okt. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%
Közel lakunk egymáshoz (1 kerület van köztünk), úgyhogy minden vasárnap. Amikor van valami esemény (pl. születésnap, névnap), akkor hét közben is.
2019. okt. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
79%
de jó annak akinek van kikhez visszamenni...
2019. okt. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
53%

minden hétvégén, ugyan 200 km-re vannak, de akkor is mennék, ha 500 km-re lennének

26/l

2019. okt. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
77%

Nálam változó volt egyetem alatt és felnőtt koromban is.


Volt/van amikor hetente megyek, máskor meg több hónapig sem.


Igazából sokszor nem is azért mentem haza, mert annyira a szüleimmel szerettem volna lenni, hanem sokkal inkább az adott környezetemből akartam kimenekülni, kiszabadulni.


Sokáig kolis lakótársam, albérletben is szobatársam volt, jelenlegi albérletem is olyan, hogy örülök ha nem vagyok ott. De például egy jó albérletben inkább maradok és vagyok el egyedül is hétvégén, vagy szervezek le programot.

2019. okt. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
89%
Változó... Szüleim közel laknak, 5 busz megállónyira, kB 15 perc kerékpárral, hetente-kéthetente biztos át megyek valamiért, anyukámmal gyakran találkozunk, mert ő tanárként dolgozik, és a lányunkat is a sulijába irattuk, hogy ha mindketten egy műszakban dolgozunk, anyu el tudja hozni, vagy vinni, olyankor ott alszik. De van, hogy össze futunk a suliba, vagy a környéken, suli után. Van, hogy csak azért át megyek hozzájuk, mert viszek valami ételt, ha úgy főzünk, vagy ha valami jó árban van, veszek nekik is, de ők is szoktak igy főtt ételt hozni, ha náluk van úgy.
2019. okt. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
86%

Igyekszem havonta egyszer hazalátogatni, de van, hogy 6-7 hét is eltelik mire eljutok hozzájuk. 400 km-rel lakok messzebb (egyetemen tanulok), drága is az utazás, hosszú is, emiatt ritkábban megyek és olyan 4 napra.


22L

2019. okt. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
85%
29 vagyok, 6 órás utazás választ el tőlük, évente kb 3-4 alkalommal megyek arra, 3-7 napra
2019. okt. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!