Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell azt csinálnom amit...

Miért kell azt csinálnom amit a szüleim mondanak? Miért nem lehetek kicsit egyedül?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok

Nem ertik meg ha nincs kedvem kimenni az udvarra és át hallgatni hogy sikítoznak az unokatesoim, kicsik

En inkább elvagyok a szobámban egyedül attól még nem vagyok bolond es járok ki a házból. Utalok beszélgetni utalok emberek között lenni sírás jön rám néha emiatt.

Pl igy kint ulnek en meg bent vagyok anyám bejon 50x elmondani hogy "gyere már ki" nem fogja fel hogy nincs kedvem akkor nem fogok? Hányszor mondjam el neki?


2019. okt. 12. 15:03
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Hát ugy ertem hogy anyukám mindig itthon ult velem nem nagyon jártunk ki mindig kettesben voltam anyámmal. Se sétálni se játszótér semmi.. Szerintem akkor kellett volna megszoknom az embereket, oviban is sírtam es nem játszottam senkivel csak egyedül voltam mert nekem ez volt meg szokva.
2019. okt. 13. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!