Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ha a szüleim így...

Normális ha a szüleim így állnak hozzám?

Figyelt kérdés
Elmúltam már 24 éves. Párkapcsolatom az nincs. Egyszer a szüleimnek megemlítettem, hogy mi lenne ha elköltöznék. Erre azt mondták csak nyugodtan, de akkor nem lesz állandó telefonálgatás, írogatás, és ha baj van se mehetek haza, mert a házunk nem átjáróház. Továbbá úgy is éheznék ha elmennék, mert úgy se tudnék kijönni a fizetésemből.
2019. okt. 19. 15:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
54%

Nem normális.

De mivel a szüleid nem normálisan viszonyulnak hozzád, annál fontosabb, hogy otthagyd őket. Az viszont igaz, hogy át kell gondolnod, mikor lépsz le, és úgy kell készülnöd, hogy SOHA SEMMIKÉPPEN sem fogsz visszamenni hozzájuk.

Ill. én ilyen indítás után, ha elköltöznék, nem is keresném többé őket.

2019. okt. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!