Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan hozzam össze ezt a...

Hogyan hozzam össze ezt a dolgot, ha tudom, a szüleim nem örülnének neki?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy szerb fiúval, aki tavaly július óta él Magyarországon, 3 évvel idősebb nálam és most itt jár egyetemre.

Szüleim meg annyira nem elfogadóak így a külföldiekkel kapcsolatban. Apa pedig világ életében ócsárolta a szerbeket, hogy mennyire egy undorító népség, és ez is csak azért van, mert olyan emberekkel találkozott és tudom, hogy kedvelnék barátomat, mert amúgy nagyon normális.

Ma délután hozom őt hozzánk és nem annyira tud magyarul, de azért tanulja.


17/L


2017. júl. 9. 09:02
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
Hát azért jó lett volna, ha szólsz nekik előtte 2-3 nappal, hogy jönni fog. Egyébként nem kell aggódni mutatsd be udvariasan a szüleiddel egymással őket, aztán csak el tudnak beszélgetni valamit.
2017. júl. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Már összehoztad ha átmegy hozzátok nem?

Elég övön aluli, ha kiderül hogy szerb, apukád pedig nem szereti őket. Főleg ha nem is beszéltél a barátodról előtte a szülőknek.

Ha nem annyira tud magyarul, akkor hogy fognak kommunikálni? Fordítasz nekik?

2017. júl. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!