Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám sehova nem enged a...

Anyám sehova nem enged a többiekkel, mert "ezek nem barátok, és csak a rosszba visznek". Egyszerűen nem lehet meggyőzni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Teljesen normális srácok, nem dohányzó közösség. Azt hiszi hogy csak vagánykodni és lerészegedni, cigizni járunk ki.
2019. okt. 19. 17:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%

Nem gondolom, hogy ez esetben a Kérdezőben lenne a hiba.

Viszont a GyK családi topicja sajnos általában elfogult szülőpárti, úgyhogy legvalószínűbb, hogy a Kérdező gondos kifaggatás utám megkapja a "te csak fogadj szót, az anyukád biztosan jót akar" bullshit-et...

2019. okt. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
43%

Túl kevés infó. Van veled egykorú hugom, ő kiszökik ha úgy van. Nos, abba a társaságba én sem engedném, ahova ő szökdösik. Persze ő ezt úgy éli meg, hogy tök jó az a társaság.

Pontosan mikor és hova is szeretnétek menni? (Mármint hány órától hány óráig és hétköznap vagy hétvégén) Ha ezeket tudnánk, könnyebb lenne véleményt alkotni

2019. okt. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Pénteken szeretnék menni éés olyan 23 óráig. A szökéssel az a baj, hogy ha lebukok nagyon kikapok és egész idő alatt idegeskedék és ez a hangulatra menne
2019. okt. 20. 13:55
 14/14 anonim ***** válasza:
Én nem rossz szándékból tettem fel a kérséseim nem vagyok szülő párti én is csak 16 éves vagyok. De szerintem mindent meg lehet beszélni csak ehhez a részleteket is tudni kell. Beszéld meg a szüleiddel hogy tervezed mikor érsz haza lássák rajtad hogy megbízható vagy igérd meg hogy írsz (és írjál is) amikor odaérsz és amikor indulsz. Hát annyi eszed remélem van hogy drog nuku. Pia mértékkel.
2019. okt. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!