Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit csinálnátok, ha apukáto...

Ti mit csinálnátok, ha apukátok azt mondaná nektek: Hülyelány, menj el innen!?

Figyelt kérdés
Szóval a redőnyömet nem tudom lehúzni, és megkértem, hogy húzza le ő. Erre azt mondta, hogy tegnap sem tudtam felhúzni akkor ma sem fogom tudni. Még meg sem próbálta, akkor honnan tudja??? És pár perc múlva lehülyelányozott, meg megvert.

2019. okt. 21. 18:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
92%

Tudod, kinek kell a kiváló memória?

Elárulom, aki hazudik.

.

Apád igazat mondott, mert

"azt mondta, hogy tegnap sem tudtam felhúzni "

akkor tényleg hülyeséget kértél, hogy húzza le.

Ha nem tudod felhúzni, akkor értelmes dolog lehúzni akarnod?

.

Értelem kell a trollkodáshoz, tehát még művelődj!

2019. okt. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Bocsánat, annál a kérdésnél amit linkelt az egyik válaszoló tényleg azt írtam, hogy a lányommal és velünk együtt. Hiba volt, de nem akartam azt írni, hogy én vagyok a gyerek.



Ami ezt a kérdést illeti ez nem hazugság, ez teljesen igaz.

Már csak az az egy kérésem van, hogy miért nem lehet elhinni. A redőnyömet azóta kicserélte apukám, de ez szerintem egy örök életre nyomot hagy bennem, hogy lehülyelányozott.


Valaki azt is kérdezte, hogy anyukád nem véd meg. Nem anyum is folyton piszkál, az ő memóriája teljesen jó, de mindig azért vagyok én hibás amit nem is tettem meg.

Ha a bátyám (19 éves, egyetemista, matematikusnak készül, jó tanuló /mint én/)itthon van, akkor nekem kell megcsinálnom a reggelijét (2 emeletes házunk van +földszint ugye), mert ha nem csinálom meg akkor megver. Egész nap piszkál és nem hagy békén.

Visszatérve a 2 emeletes házhoz. Az 1. emeleten van a szobánk és, ha felkel lejön a földszintre a nappaliba, ahonnan lép 10-et és a konyhában van.

Szöval nem egy nagy távolság.



Még várom az értelmes válaszokat!

2019. okt. 21. 20:32
 13/18 anonim ***** válasza:
88%

Oké.

Ebben csak azt nem értem, hogy az mély nyomot hagyott benned, hogy lehülyelányomozott, az meg hogy megver az nem?

2019. okt. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

#13 honnan veszed, hogy az nem hagyott bennem mély nyomot.

Igenis hahgyott, csak nem egyszer fordult elő.

2019. okt. 21. 22:20
 15/18 anonim ***** válasza:
94%

"Még várom az értelmes válaszokat!"


Mi meg várjuk az értelmes kérdéseket!!

(Sajnos hiába.)

2019. okt. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
79%
Költözz el..... Furcsa a történeted...
2019. okt. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

#16 elköltöznék én, de hova?

Nem vagyok felnőtt...


Viszont idén felvételizem hatosztályos gimibe egy másik városba, ahovaha felvesznek, kollégista leszek.

2019. okt. 23. 12:07
 18/18 Odüsszeusz92 ***** válasza:
8%
Hát ha mindez igaz amit leírtál, akkor én a helyedben "világgá mennék" néhány napra..
2020. jún. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!