Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi az az egy dolog, amit a...

Mi az az egy dolog, amit a legjobban szerettek a gyereketekben?

Figyelt kérdés

2019. okt. 22. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Jószívű mindenkivel.
2019. okt. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
A rengeteg szeretetet a világ felé, ami benne van.
2019. okt. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

A kicsiben a végtelen szeretetet ami benne van...pedig fiú, de elkepesztően empatikus!

A nagy elrejti az érzéseit, de ugyanúgy benne is megvan, rendkívül bölcs és jó megfigyelő, hiaba még csak 16 éves

2019. okt. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Nekem csak egy felnőtt lányom van, de remélem nem baj ha leírom, hogy én azt szeretem benne legjobban, hogy mindig az én gyerekem marad. Már 29 éves, de olyan aranyosan, őszintén tudja mondani, hogy "Szeretlek anya"🤧:)
2019. okt. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Elképesztően vicces, édes, segítőkész kislány, csupa szeretet. Pedig autista.
2019. okt. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
A személyiségét.
2019. okt. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Azt, hogy van, él, létezik ❤ külön személyiség, sajat akarattal tervekkel, nagy nagy tenniakarassal, pozitív életszemlelettel, hatalmas szívvel, lélekkel szeretettel :) makacs büszke felnőtt lett belőle, de a szeretetét még így is kimutatja ❤ örülök, hogy van nekem :) nekünk :)
2019. okt. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!