Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy fogadnátok, ha kiderülne,...

Hogy fogadnátok, ha kiderülne, hogy a gyereketek elköttette/sterilizáltatta magát?

Figyelt kérdés
2019. okt. 23. 19:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
85%
Felnőtt ember, az Ő döntése - nem azért szereted mert tenyészkancának/csődőrnek tekinted, hanem mert a gyereked. Megkérdezni meg lehet és kell, hogy miért csinálta, rábeszélni, ledorgálni nem, inkább megérteni.
2019. okt. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
90%
Sokan döntenek úgy, hogy nem akarnak gyereket. Ő legalább nem bízza ezt a véletlenre, és tett érte, hogy ne is legyen.
2019. okt. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
66%
Biztos nem örülnék de a kapcsolatunkat nem nefolyásolná. Az ő élete az ő teste az ő döntése. Ettől még ugyan úgy szeretném. Max szomorú lennék de nem éreztetném vele. Bár ki tudja lehet mond olyan okot amivel elmúlna a szomorúsagim is. Azért remelem a gyerekem megbeszéli velem ha ilyesmit akar és nem utólag tudom majd meg.
2019. okt. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
89%
Az ő döntése.
2019. okt. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
6%
Mert nem természetes, ellent mond a természetnek, annak az értékrendnek, amit vallok.
2019. okt. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
95%
De csak te vallod, a gyerek viszont nem a tulajdonod, hanem önálló ember, saját értékrenddel, és saját akarattal.
2019. okt. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Anya vagyok. 23 éves lányom, és 27 éves fiam van.

Amikor beszélgetünk a gyerektémáról, arról, hogy tervezik a jövőjüket, én meg sem lepődök amikor a gyerekeim , főleg a lányom hevesen tiltakozik, hogy gyereke legyen. Bevallom, én is mondtam nekik, hogy bár imádom őket, de ha ma lennék huszonéves valószínű, hogy jó magam is " soha nem akarok szülni" táborába kerülnék.

Ma semmi pénzért nem szülnék. Így megértem, hogy sok fiatal nem akar.

Bár gyerekeim nem tervezik a végleges műtétet, de ha megtennék, támogatnám őket.


Csak egy megjegyzés

Van egy ismerősöm ( jobban mondva jó pár évig a szomszédom volt) Nos, megismerkedett egy férfival akinek az előző házasságából már volt 2 fia, így ő férfiként sterlizáltatta magát. Viszont fülig szerelmes lett a szomszédomba (nevezzük Katinak) Elvált, hogy elvehesse Katit. Kati akart gyereket,így közölte, hogy hozzámegy, de csak akkor ha lesz gyerekekük. A pasas belement. Több fájdalmas műtétet vállalt, hogy a sterilizálása ellenére tudjanak spermát venni tőle. Végül sikerült ikreik lettek. ( az már más történet, hogy azóta elváltak, és a pasas most 4 gyerek után fizet.)

2019. okt. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
11%
hat igen az anyagiak az elsok,igy hal ki a feher ember
2019. okt. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
90%
Nincs gyerekem, de nem hiszem, hogy neheztelnék rá emiatt. Még örülnék is, hogy ha nem akar gyereket, akkor van annyira felelősségteljes, hogy gondoljon erre.
2019. okt. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
60%
18 év felett lehet? Én úgy tudtam, 40 év vagy 3 gyerek a feltétele.
2019. okt. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!