Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Viszonylag korán/fiatalon...

Viszonylag korán/fiatalon vállaltak gyereket a szüleim, ha édesanyám 22 évesen esett teherbe velem (és 23 évesen szült), apám meg 3 hét híján volt 27, mikor a világra jöttem?

Figyelt kérdés
Csak mert ahogy megfigyeltem, a környezetemben a velem egykorúak szülei idősebbek az enyémeknél. 21 vagyok egyébként.
2019. okt. 24. 00:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az én anyukám 28 volt, apum 25 és első gyerek vagyok. Mondjuk ők évekig próbálkoztak, mire sikerült. Most 20 éves vagyok.
2019. okt. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én anyukám 26ot töltötte annak az évnek a végén, amikor én születtem, apu annak az évnek az elején lett 26. Pár évvel ezelőttig azt mondtam, ez kb a "tökéletes" időpont, én 22 vagyok, öcsém 18, és ők még mindig fiatalok, mennek világba, meg amúgy is akkoriban ez teljesen átlagos volt.

Most 22 éves fejjel nem látom, hogy lenne nekem pár éven belül tehermentes 2 szobás lakásom, mint anno anyuéknak amikor születtem. Szerintem én örülök ha 30 körül lesz olyan stabil hátterem, de szétnézve az emberek közt két fő típust látok : aki velem egykorú, vagy fiatalabb, van 1-2 gyereke és szüleivel laknak, meg aki 35 körül van, és mondja azt, hogy na lassan jöhet.

Szüleid fiatalok voltak, mert egy huszonéves az fiatal, de a szülőséghez szerintem nincs ennyire kőbe vésve, ki idős vagy fiatal.

2019. okt. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Tényleg, mi a kérdés? Én az egyik gyerekemet 22 évesen a másikat 30 évesen szültem.

És?

2019. okt. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
63%
Ha nem a diplomás réteget nézzük, abszolút nem kirívóan ritka és amúgy biológiai értelemben ez az egészséges, nem 40 felett szülni.
2019. okt. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ezzel mi a gond? Az én anyukám 17 volt mikor születtem. Nekem most született a lányom és 25 vagyok.
2019. okt. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem az volt a kérdés, hogy gond-e, csak az, hogy mennyire számít általánosnak, leírtam, miért merült fel bennem. Hatalmas kekeckedés, valóban.

Anyu 17 éves kora óta dolgozott/dolgozik amúgy, hitelre vett (saját) lakásuk volt.

2019. okt. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!