Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám fejbe vert egy viszonylag...

Apám fejbe vert egy viszonylag kemény tárggyal. Szerintetek ez "normális"? Miért nem lábon rúgott vagy valami?

Figyelt kérdés
Totál beteges vagyok így is önhibámon kívül,erre pont fejen ütött.Már több,mint 10 perce fáj.Nem lábon kellett volna vagy a kezemre inkább?Amúgy sokkal közelebb vagyok a 20-hoz,mint a 10-hez,és lány vagyok.
2014. nov. 9. 22:41
1 2
 1/20 anonim válasza:
82%
Az sem normális, ha lábon rúg. A fejbe verés meg főleg nem...
2014. nov. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Nem, nem normális, azsem hogy ha megerúg, ez nem helyén való, és büntetik!!
2014. nov. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Az apádat kellene kézen lábon, meg fejbe is, mert totál betegesebb, mint Te vagy!
2014. nov. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
56%
Miért vert fejbe? Véletlenül?
2014. nov. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
68%
Ha ott laknék közeletekben visszaütném neki.Igen mégis miért vert fejbe?Valamit bejelentettél neki?
2014. nov. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
74%
Bármi is történt nem normalis dolog de azért jó lenne tudni az előzményt
2014. nov. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Valaki írta,hogy beteges vagyok.Hàt igen,lelkileg is az vagyok,de a fizikaira gondoltam az írásomban.

Hangosan bőgtem meghalt családtagok miatt,és levettem a saját tűzzománcaimat a falról,amit nem ő kereteztetett be anno,hanem a nagymamám,szóval nem is az ő pénze volt.Egyet ledobtam a földre,de nem olyan erővel,hogy eltörjön vagy ilyesmi,ezért nem volt durva.Emiatt szerintem max lábon rúgás lenne korrekt szerintem,ha már annyira tettlegességet akart elkövetni.

2014. nov. 9. 23:16
 8/20 anonim ***** válasza:
79%

"Amúgy sokkal közelebb vagyok a 20-hoz,mint a 10-hez,és lány vagyok."


ez valami barkochba játék?

2014. nov. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
28%

Apukád nagyon beteg, és nem tudok semmim okot arra, hogy egy gyereket bántsanak. Foút sem, lányt meg még nagyobb gáz.


Üdvözlet mindenkinek a végtelenül szánalmas magyar valóságban!!!!!

2014. nov. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
58%

Apukád fejbeütött??? SEHOVA nem kellett volna, egy szánalmas paraszt az apukád, mát bocsi. A legaljasabb ember, akit el tudok képzelni. Mő vagyok, de egy pasi, aki lány gyereket ver, annak én is neki mennék, undorító féreg!!!!!


Sajnálom, hogy ezt kell írnom, de nem tudok mást.

2014. nov. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!