Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szulok! Ti vennetek egy 4....

Szulok! Ti vennetek egy 4. osztalyos gyereknek Iphone telefont?

Figyelt kérdés

A húgom 4.-es és Iphone telefont kap újonnan, hogy ő jól tudjon azon jatszani.... Persze egy Samsungon vagy barmi mason nem tud o jol jatszani...

En 10.-es letemre meg mindig egy 4 eves android telefont hasznalok mert nekem elvileg nem kell Iphone.. Szerintetek ez így okes?


2019. okt. 27. 19:00
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
73%
Semmiképp sem ,4. Osztályosnak telefont csak ha egyedül jár haza ,akkor sem iPhone.
2019. okt. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
#11 Nem egyedül jar
2019. okt. 27. 21:20
 13/26 anonim ***** válasza:
72%
Még magamnak sem vennék,nemhogy egy 9 évesnek.
2019. okt. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
21%

ha nem egyedül jár, akkor nem kell neki telefon.


ha egyedül járna, akkor is csak nyomógombos samsungot kapna 10.000-ért.

ha játszani akar, akkor ott van a pc vagy az én tabletem, azon játszhat 1-2 órát, de csakis tanulás után.

2019. okt. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
87%
Csak 9? Az semmi. Kb. 1 évvel ezelőtt a vonaton egy 4 vagy 5 éves kislány megszólal, hogy "Anyu, hol a telefonom?!?!?".
2019. okt. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
#15 Jezusom ez azert mar durva.. :(
2019. okt. 27. 23:06
 17/26 anonim ***** válasza:
8%

Jaj istenem:) annyira mindegy hogy a telefon markaja iphone. Elmondom az en iphoneom aranal (200+ meg mindig ez a tipus!) a samsungok dragabbak voltak. (Gyulolom az androidot de nezegettem kivancsisagbol vasarlas elott a boltban, ez volt kb 3 honapja) szoval total mindegy a tipus mert sok ennel dragabbat tudnek felsorolni.

A lenyeg az, minek tapi telo egy 9 evesnek? A szuleim feltosek voltak igy nekem is volt ennyi idosen telefonom , egy gombos. Boven eleg....

Ilyenkor meg ne jatszon interneten. Bar nem lepodok meg, ismerek olyat ahol a 4 eves kislanynak mar okos telefonja van. (Jobb allapotu mint a szuloke!)

2019. okt. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
39%
Nem, mert egy ekkora gyerek egyrészt fel sem fogja az értékét, másrészt egyéb okokból sem tud rá megfelelően vigyázni. Mondjuk az ilyen szülők meg is érdemlik, hogy ellopják a gyerektől, ami szinte tutira bekövetkezik ha beviszi a suliba vagy előveszi az utcán.
2019. okt. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem negyedikes gyereknek felesleges drága telefon. Mit csinál vele pl tesi óra alatt? Bent hagyja az öltözőben, amihez minden iskolában egy tucat kulcs van. Idő kérdése, hogy mikor lopják el.

Én maximum 30 ezerért vennék telefont ekkora gyereknek. A szükségessét nem vitatom, de elsősorban kapcsolattartásra és fotózásra venném, nem játékra.


Valóban több értelme lenne, ha te kapnál drágábbat.

De azt hozzatennem, hogy az android nem rosszabb, mint az iPhone. Azonos árkategóriában az android veri az iPhonet, csak mondom.

2019. okt. 28. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
65%

#15, a 3 eves gyerekem is ugy mondja hogy keri a telefonjat.

Pedig nem az ove, es jo par evig nem is lesz.

2019. okt. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!