Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám depresszióba esik ha...

Anyám depresszióba esik ha nem úgy van ahogy ő szeretné. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy egy eléggé hosszú párkapcsolaton vagyok túl ami nem ment túl jól,a végén pedig megcsaltam a barátomat..ezt elmeséltem anyámnak is,nem fogadta túl jól. Rengeteget agyaltam,hogy mi lenne most a helyes döntés,mert a párom még így is vissza fogadott volna..de hosszas gondolkozás után arra döntöttem nem maradok vele,mert úgysem lenne már jó belőle,de ezt anyám nem képes megérteni,olyan szinten depizik emiatt mintha az ő kapcsolata ért volna véget..nagyon rossz hangulat van itthon..nem eszik,sír..nem lehet vele kommunikálni.. nem akarja elfogadni,hogy mással vagyok...én nagyon szeretem őt de ez már sok,nem tudom mitévő legyek..?! Ez az én életem,most úgy éljem,hogy ő legyen boldog?

2019. okt. 30. 18:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Anyád valószínűleg azt siratja, hogy ilyen lettél és hogy a karmádtól ezt vissza is fogod kapni. Majd jusson eszedbe akkor is hogy mekkora független, önálló nő vagy amikor annak az ajtajában fogsz zokogva könyörögni aki szeretett és te megcsaltad.
2019. okt. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
És azt ne hagyd ki a történetből, hogy a barátodnak ezt el se mondtad, mert ahhoz túl gerinctelen vagy és inkább őt hibáztattad
2019. okt. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!