Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elhagytam a telefonomat, de...

Elhagytam a telefonomat, de nem merem otthon elmondani. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Nagyon szétszórt vagyok mostanság, aminek meg is lett a következménye. Ma elhagytam a telefonom, ami alapból nagyon drága volt + nem is én fizettem. Nagyon félek elmondani itthon, mert tudom hogy hatalmas lecseszést fogok kapni.:/ Féléve volt meg a teló. Ma kint császkáltunk barátokkal, leültünk egy padra és ott felejtettem. Visszafutottunk, de akkor már nem volt ott.

Ti hogyan mondanátok el a helyemben? Hamarosan úgyis rájönnek, mert hívni nem tudnak.

16/L



2019. okt. 31. 18:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Mondd el minél előbb, mert le tudják tiltatni. Lecseszni nem csesznélek le, de tőlem mostanában nem kapnál drága telefont. Esetleg egy 20000 forintos no name media marktos vackot, hogy fel tudjalak hivni merre jársz és ne rágjam a le a tíz körmömet idegességemben. Szóval önös érdek miatt kapnál egy olyant.
2019. okt. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
Őszintén. MOnd el, hogy mi történt, hogy a szüleid időben tudják blokkolni ha lehet.
2019. okt. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%

Hát... Jó lenne, ha azonnal elmondanád! Én azért még nem mondanék le arról a telefonról... Próbáljátok felhívni, vagy kérdezzétek meg a rendőrségen, nem-e adta le valaki.

Ha nagy értékű telefon, feljelentést is lehet tenni, mert aki megtalálta és eltette, lopást követett el.

2019. okt. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
50%
Valószínüleg nagy értékű, mert írta hogy drága volt... Khm. Apple. Khm.
2019. okt. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem is mondd el mert le tudják tiltani a számot és a készüléket is, vagy az (feltételezem Apple) iPhone keresése szolgáltatással esetleg lehet valamit kezdeni...

Ígérd meg, hogy többet nem rakod ki a telefont és zsebedben vagy táskádban tartod.

2019. okt. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Hello mindenki, köszönöm szépen a válaszokat, mindenkinek ment a felpontozás!

Igen tényleg iPhone, de ne higyjétek azt, hogy valami gazdag elkényeztetett gyerek vagyok, aki ezzel flexszel. Ezelőtt egy 6 éves telóm volt, ami már szószerint alig működött. Összegyűjtöttem valamennyi pénzt, úgyhogy beleadtam az egy harmadánál egy kicsivel többet + szülinapra ezt kértem, így kaptam meg. Nem is azt bánom, hogy az én pénzem elment, hanem hogy anyuék sokat spóroltak rá, úgyhogy most nagyon rosszul érzem magam.

2019. okt. 31. 19:12
 7/21 anonim ***** válasza:
96%
find my phone be volt kapcsolva?
2019. okt. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Savlekotő ***** válasza:
33%
Milyen család ahol egy ilyen alap dolog h véletlenül elveszít vki valamit,ami mert emberek vagyunk bárkivel megeshet ilyen szintű rettegésé válik h elmondja otthon..
2019. okt. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
95%
Mondd el őszintén, és tegyél bejelentést. Egy mai drága telefont már le lehet követni.
2019. okt. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
#7 igen, próbáltuk megkeresni egyik barátom telefonjával, de hiába.:( Nem találta, nem volt rajta a radaron.
2019. okt. 31. 20:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!