Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elhagytam a telefonomat, de...

Elhagytam a telefonomat, de nem merem otthon elmondani. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Nagyon szétszórt vagyok mostanság, aminek meg is lett a következménye. Ma elhagytam a telefonom, ami alapból nagyon drága volt + nem is én fizettem. Nagyon félek elmondani itthon, mert tudom hogy hatalmas lecseszést fogok kapni.:/ Féléve volt meg a teló. Ma kint császkáltunk barátokkal, leültünk egy padra és ott felejtettem. Visszafutottunk, de akkor már nem volt ott.

Ti hogyan mondanátok el a helyemben? Hamarosan úgyis rájönnek, mert hívni nem tudnak.

16/L



2019. okt. 31. 18:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
93%
Mondd el minél hamarabb. Annál rosszabb minél tovább húzod a dolgot.
2019. okt. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, a városod és környékén lévő Facebook csoportokban, és jófogáson folyamatosan figyeld a telefont. Én igy találtam meg a párom telefonját, amit eladásra hirdettek. Tegyetek feljelentést is. A kereső hirdetéseket is nezheted, nem ajánlja-e fel valaki. (néha vegigfuttathatsz egy keresest különböző kereső szavakkal), és "kereskedők is vesznek ilyet (ugyanott hirdet), vagy ő is ilyen seftelő.
2019. okt. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Basszus 15 ert mar kapsz Hasznalt iphone 5 t teljesen jol lehet hasznalni az osszes iphonem hasznalz
2019. okt. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
81%
Tőlem akkor kapnál ki, de rettenetesen, ha nem mondanál el valami hasonló kaliberű dolgot. Alap egy családban, hogy nem titkolózunk. Mit old meg? Mondd el minél hamarabb. Mindnekivel megesik, ha tehet róla, ha nem. Így legalább le lehet tiltani.
2019. okt. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
89%
Mondd el otthon. Tegyetek feljelentést, a telefon követését nézzétek.
2019. okt. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
77%
Milyen iphone? Ha iphone x mi a kódja?
2019. okt. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
82%

Valtoztasd meg az icloud es a kozossegi oldalaid jelszavat.

Amugy halott ugy, en nem elvesztettem, hanem elloptak a hazbol, es a rendorseget nem izgatta.

2019. nov. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk egy fő szabály van itthon: nincs hazugság. Ha a gyerekem elém áll, hogy elvesztette a telefonját, simán megússza büntetés nélkül. Előfordul, higy az ember elhagyja a cuccait. Ha eltitkolja és magamtól jövök rá, akkor esélyes a büntetés. Ez minden esetre vonatkozik nálunk.
2019. nov. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Mond el hogy elhagytad az almás telefonod ,és ha lecsesznek érte azt viseld el.máskor 2x jobban vigyázol majd dolgaidra.
2019. nov. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
95%

Rendőrség mihamarabb, és oda szülővel kell menned.

Amúgy szülőként az anyagi veszteség kevésbé tolná fel a vérnyomásom, mintha a bajban lévő gyerekem nem szólna azonnal.

2019. nov. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!