Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mért utálnak a szüleim?

Mért utálnak a szüleim?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja meghalt a kutyám akivel felnőttem. Kiröhögtek mert sírtam miatta. Tudom nem férfias de egyáltalán nem érzik át? Van egy öcsém ő a kedvenc neki van a legjobb szobája

Oké vannak nálam szerencsétlenebbek is. Penészes egy kicsit a falam gondoltam újra festem. Vettem festéket beraktam a szobábámba majd hétvégén megcsinálom. Erre haza érek és festik a nappalit. Van egy barátnőm a házunkat már mutattam neki szerintem szép házunk van. De nem mertem bemutatni a szüleimnek. Mondtam hogy van barátnőm. Válasz: Azt hittük meleg vagy. Öcsémnek 12 évesen nem kell semmit se csinálnia nekem kellett annyi idősen takarítanom csicskulni a családnak. A mamámtól kaptam 20ezer forintot gondoltam veszek egy old skoolt. Megis vettem jöttem haza és megmutattam nekik és oda akkarták adni az öcsémnek. Öcsém 2-es tanuló kap egy 4-est bulit csapnak. Én kaptam egy 4-est ki sem mehettem haverokkal biciglizni. Ez most is így van. Mit kéne tenni? 16/f



2019. nov. 3. 09:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Birj ki pár évet, ha végzel a sulival és lesz munkád költözz el.
2019. nov. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan ez, mint egy szar munkahely. Alapozz és lépj le.
2019. nov. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2%
Aha persze...Mesélj még.
2019. nov. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%

Erre a kérdésre hogy miért utálnak nem lehet válaszolni. Szerinted erre mit lehetne? Nem ismerjük őket.

Ez nem is kérdés hanem panaszkodás. Konkrétan a megoldás érdekel? Vársz egy pár évet, elköltözöl és megmutatod nekik milyen felnőtt férfi lettél.

2019. nov. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
bocsi de mi az az oldskool ?
2019. nov. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Cipő
2019. nov. 3. 18:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem a kutyus elvesztése miatt. Ne szégyelld hogy megsirattad. Szomorú, amit írtál a családodról.Ne hagyd hogy ez kedvedet szegje, tanulj jól, legyenek celjaid.A nagymamad aranyos lehet ahogy irod.
2019. nov. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen... :/ ő az egyetlen aki foglalkozott velem
2019. nov. 10. 07:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Remélem még mindig foglalkozik veled a nagymama es jol van. Talan tolts vele tobb időt, sétálj nagyokat, keress esetleg egy onkentes munkat. Az imadkozas is sokat segit.
2019. nov. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!