Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért utálnak ennyire a szüleim?

Miért utálnak ennyire a szüleim?

Figyelt kérdés
Meg se szólaalok és amiért egy négyest kaptam fakanállal FEJBE ütött.Iskolába is csúfolnak mert egy héten három-szor hordom ugyanazt a ruhám,a szüleim nem szegények anyámnak tele van a szekrénye,ha kérdezem miért ilyen velem azt mondja dögöljek meg,együtt van apámmal van egy idősebbik bátyám akit nagyon elkapatnak,a szobám egy ágyból,2 szekrényből áll.meg egy ítóasztalból.Tegnap mentem volna fürödni és anyám odahívta apámat hogy verjen meg mert most ő akar menni fürdeniMiért il,en csládba élek?Még csak 11 éves vagyok de már most utálnak a szüleim,nem akarok tovább élni,meg akarok halni!

2017. okt. 8. 20:11
1 2
 1/17 anonim válasza:
67%

probalj veluk beszelni, mert ez gyerek kinzas, hogy lehet verni egy 11 eves gyereket

lehet egyebkent hogy nem akartak gyereket csak megis lett

meghalni meg ne akarj inkabb elj, beszelj veluk, probalj erdeklodni az utan hogy miert ilyenek veled mert ez neked nem jo

2017. okt. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem akartak gyereket, de lett kettő is?

Hmm...pedig nem olyan drága a gumi.


Nem mindig a szülőkkel van a gond.

A te korodban a gyerek mindig azt érzi, hogy neki milyen sz@r, ellene van a világ. Az ő esete a legrosszabb és már öngyilkosságon gondolkozik, pedig nem is tudja, hogy igen is, van aki már olyan mély ponton van, hogy nem lát más kiutat.

Te pedig kaptál egy kokit.

Próbáj külső szemlélőként magadra nézni, bár mondhatok én akármit is, neked van igazad. De ez mindenkinél így van, hisz egy anonim személy válasza alapján élje az életét?

A szobáddal nem értem, mi a bajod. Teljesen rendben van.

Azt viszont nem értem, hogy van 2 szekrényed, de egy héten 3-szor is ugyanabban a ruhában jársz. Te nem tudsz odafigyelni? Anyukád öltöztet?

Igazán nem nehéz beáztatni egy ruhát, majd kiteregetni azt. Esetleg bedobni a mosógépbe.

És az, hogy vernek,(bár ezt nem mondtad konkrétan) talán azlrt van, mert nem tudnak máshogy hatni rád.

Ellenben szól felnőttnek, ha tényleg van baj.

Valóban csak a bátyó lenne elkapatva?

2017. okt. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom..
2017. okt. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Iskolában szólsz a tanárodnak, hogy segítsen, mert otthon vernek
2017. okt. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szòlóhoz. Kèrj segìtsèget a tanárodtól vagy az iskolapszichológustòl és a megfelelő szerv kivizsgálja az ügyet!
2017. okt. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%

Előző válaszolóktól kérdezem: lehet olyan emberrel elkezdeni beszélni a világ dolgairól, aki csak fejbevágni tudja?? Tudom hogy ez egy könnyű sablon válasz, de ennyire naivak ti sem lehettek.

Szerintem az egyetlen kiutad vagy egy nagyszülő vagy egy tanár, esetleg más befolyásos felnőtt.

2017. okt. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:

mások találnak ezer olyatmint te. anyád nem neki csak te vagy

szokás mondani

de úgy látom nálad ez fordítva van!

szerintem hívd fel a rendőrséget.Bizonyítékot pedig úgy készíts hogy csinálj titokban videót vagy hangfelvételt

2017. okt. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs ertelme veluk egyedul beszelni, foleg ha meg csak 11 eves vagy. Nagyon gyerek vagy meg, es valoszinu egy cseppet sem fognak magukba szallni, csak leorditanak es ujra fejbe vagnak majd. Tudom mert nekem is ilyen szuleim voltak.

Az egyetlen megoldas ha egy felnottnek a segitseget kered, ugy ahogyan valaki elottem irta. Az osztalyfonokod, nagymamad, nagynened, valaki aki kepes felnottkent kiallni erted.

Persze nem valoszinu, hogy utana jobban szeretnek majd, de legalabb rajonnek, hogy azert nem tehetnek meg barmit veled.

2017. okt. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
42%
Fogadjunk, ha a szüleid is meg lennének kérdezve, akkor kiderülne még pár dolog. De tudod mit? Jelentsd fel őket a gyámügynél, emeltesd ki magad ebből a családból, hátha a nevelőszülők majd jobbak lesznek. Vagy nem. De hát neked annyira rossz, hogy meg akarsz halni, akkor meg ennél valószínűleg minden jobb, nem?
2017. okt. 9. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
27%

Fú egyből beugrott az öcsém viselkedése.


Ugyan nem négyesért akadt ki rá, hanem 1esekért meg intőkért, és nem is a jegyért, hanem a hozzáállásért. Húzogatta a szemét, a száját, előtte titkolózott majd úgy csinált, mintha nem is lenne nagy ügy.


Elmondtuk a napi programunkat napközben, meg se hallotta, és mindig befoglalta a fürdőt 30 percekre vagy kifürödte a 120 literes bojlerből a melegvizet. Akár reggel vagy délután.


Persze tett ránk, észre sem vette, hogy létezünk, hogy mi munkába vagy ügyintézni megyünk, ő meg tudna várni, hisz nincs dolga.


Folyton sajnáltatta magát, hogy ő már nem is fürödhet? Meg milyen csóró család vagyunk, hogy nincs elég melegvizünk?


120 literes bojler 3 főre bőven soknak kellett volna lennie.


Szóval szerintem nézz magadba, hogy viselkedsz, milyen szavakat használsz, hogy állsz a dolgokhoz, de verniük akkor sem kellene, ha maga vagy az ördög.


Amúgy más örülne, ha 2 szekrény elférne a szobájában az íróasztal és az ágy mellett.


Menj csak át pár haverodhoz és nézd meg, hogy élnek.


A szobádat te is tudod dekorálni, ha meg befoglalod a fürdőt kérdezz körbe, nem siet e valaki.

2017. okt. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!