Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az ilyen szülőknek mibajuk,...

Az ilyen szülőknek mibajuk, miért kell eltitkolni a gyerekük előtt hogy az anyja korházban van mert műteni kell?

Figyelt kérdés
Kb 10 éves a sztori, 16 évesek voltunk az egyik haverommal aki egyszer mikor átjött megkérdzte anyám tőle hogy jobban van-e már az anyja? Szegény meg semmiről sem tudott, úgy tudta hogy rokonoknál volt az anyja. Szüleink jóban vannak, így anyám tudta hogy az anyjának be kellett feküdni egy nőgyógyászati műtétre. A fiuk előtt meg eltitkolták. Aztán meg mikor hazament tőlünk kérdőre vonta a szüleit hogy akkor most mi is van? Később mikor összefutott anyám az ő anyjával a faluban jól összeszidta az anyja az enyémet hogy miért kellett neki elmondani, miért kellett anyámnak rákérdeznie. Anyám meg csak nézett értetlenül hogy az most mégis mi?...

2019. nov. 3. 14:50
1 2
 11/15 Savlekotő ***** válasza:
51%
Lehet épp a testvérét hajtották el..
2019. nov. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

#10 Nemtudom, minden nap van valami régi sztori vagy emlék ami minimum 5-6 éves. Ez van hogy eszembe jut hogy milyen pofát vágott a macskám, van hogy csak egy kis szösszenet és van hogy ilyen régebbi sztorik.


Egy pár perce az jutott eszembe hogy még a fent leírt sztori előtt történt hogy kijukasztottam az egyik fülem és mondtam ugyan ennek a havernak msnen, aki nem hitte el. Megkérdezte anyám kint a falunapon hogy tényleg kijukasztottam-e a fülem délelőtt és mondja neki anyám hogy igen ki, menj el hozzá és a tiéd is kijukasztja. Az meg csak hebegve-habogva mondta hogy neem-neem és sietve otthagyta anyám :D

2019. nov. 3. 18:30
 13/15 anonim ***** válasza:
35%
Én is arra tippelnék, amit a 11-es írt.
2019. nov. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
84%

Nogyogyaszati mutet sokfele lehet. Egy esetben biztos nem akarjak elmondani: ha abortuszrol van szo (vagy meddove tetelrol legyen az barmi). Kivetelesen Savlekotonek telitalalat a valasza...mivel még utana le is cseszte a masik anyuka a te anyukadat.


Anyamnak is volt abortusza nagy susmus csak nehany elkapott szo,.akkor azt se tudtam mi van csak hogy talan mutik? 2 evvel kesobb petefeszekmutet akkor bezzeg nem volt susmus, mondtak bemegy a korhazba ket nap mulva remelhetoleg jon. Es nem abban a 2 evben toltottem be a 18-at😀

2019. nov. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Az én gyerekeim tudják, persze csak a maguk saját kis nyelvén, hogy anya beteg, és néha nincs, mert kórházban van. Ők 5 és 7 évesek voltak akkor. De ez mindenkinél változó, hogy elmondta - e.
2019. dec. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!