Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Unalmas lesz a gyerekem, hogy...

Unalmas lesz a gyerekem, hogy csak egy anyja van?

Figyelt kérdés
Nem lesznek sztorijai, nincsenek nagy csalàdi banzàjok, csak èn vagyok neki. Fèlek emiatt mèg fèrje se lesz, hisz ő csak egy unalmas öregasszonyt tud a hàzassàgba vinni, nincsenek a csalàdjàban törtènèsek, rèszèről nem lesz sògor, sògornő, stb., hisz nincsenek testvèrei, csak egy anyja. Jò fej se lesz, hisz nem törtènik vele semmi, hogy csak egy anyja van. Szerintetek?
2019. júl. 19. 08:03
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
97%
Persze, hisz csak azok a szórakoztató gyerekek, akiknek két anyjuk van.
2019. júl. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
93%
Előfordulhat, ismerek erre egy-két példát. De nem csak ettől függ, az alapszemélyisége jobban meghatározó, szerintem.
2019. júl. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
97%
Nincsenek baratai? Nem jar el sportolni, szakkorokre? Ha nem csak otthon ultok semmi gond nem lesz
2019. júl. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
98%

Nem a családtól függ ez. Lehet egy csomó barátja, sok jó fej ember a közelében. Legyenek barátai, jöjjenek hozzátok ottalvósra, ilyesmi, támogasd őt ebben! Te is igyekezz nyitni, lássa azt, hogy anyának is vannak barátai, mert a gyerekek minta alapján tanulnak elsősorban.

Ne legyen emiatt bűntudatod, neked nem dolgod számára szórakoztató családot prezentálni. Sokan meg a böhöm kötelező jellegű családi összejövetelek terhe alatt nyögnek és menekülnének. Nektek ilyen nem lesz, élvezzétek ennek a szabadságát! Ti válogathatjátok meg, kik vannak körülöttetek. Szerintem van ennek nagyon jó oldala. Koncentráljatok arra.

2019. júl. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
Nekem csak szingli baràtaim vannak. Règebben pròbàlkoztunk baràtokkal, de ott ha anyuk passzoltak, akkor a gyerekek nem ès fordìtva. Azòta nem erőltetem össze senkivel, sőt, most dobta is egy kislàny egy màsikèrt, pedig egy ève sülve főve együtt voltak. Innen làtszik, hogy ő se lesz sikeres a baràtkozàsban. Igazsàg szerint èn sem voltam, de mi a hùgommal nagyon jò baràtok vagyunk, màsfèl èv van köztünk. De a lànyomnak ugye ilyen nincs....Mèg ez is az èn terhem, hogy miattam nem tud baràtkozni. Tök jò.
2019. júl. 19. 08:35
 6/47 anonim ***** válasza:
94%
Ragyogó logika. Szóval attól függ hogy férjhez megy-e az ember, hogy mekkora családja van.
2019. júl. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
98%
Nekem 20 évesen még az anyukám is meghalt. Mégis van családom, 17 éve együtt vagyunk és van 2 gyerekünk. Tudok nyitni mások felé, nem ezen múlik.
2019. júl. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
98%
A gyereked egy külön akarattal és személyiséggel bíró ember. Attól még, hogy te unalmasnak tartod magad, neki nem kell annak lennie. Egyébként meg nem mások szórakoztatására csinálunk jó esetben gyereket, szóval irreleváns ez a kifejezés... Anyként az a dolgod, hogy kibontakoztasd a képességeit és segíts neki felismerni az igényeit, így kerülheted el, amitől tartasz.
2019. júl. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
Igen. Köszönöm!
2019. júl. 19. 08:47
 10/47 anonim ***** válasza:
98%
Ezek szerint van egy húgod, tehát máris vannak más családtagok is. Ne ültesd át a gyerekbe ezeket az érzéseket, mert így persze, hogy nem lesz rendben lelkileg. Erősítsd benne, hogy vannak lehetőségei, vidd programokra, kirándulni, lásson minél többet.
2019. júl. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!