Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy reagálsz ha az anyád...

Hogy reagálsz ha az anyád ellened hangolja időnként a gyerekedet?

Figyelt kérdés
Legutóbbi alkalommal azt mondta a 11 éves lányomnak hogy ; az idegeid nem birják már anyádat
2019. nov. 6. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
34%

Ha a körülmények megengedik, akkor soha többet nem engedném anyámat a közelébe.

Ha nem engedik meg - mert mondjuk együtt laktok - leüvölteném anyám fejét és minden erőmmel azon lennék, hogy költözhessünk.

2019. nov. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Megszüntetem vele a kapcsolatot
2019. nov. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Nagy kaland.Ebben semmi hangolás nincs,maximum csak a tények.
2019. nov. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Igen első, és az üvöltéssel szépen be is bizonyítanád, hogy anyád jól ismer.
2019. nov. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14%

#4

Nem engem kell minősítened te szerencsétlen, hanem a kérdésre válaszolj! Az ugye nem megy?

De segítek neked!

Ha te egy prosti vagy, akkor az anyád a gyerekednek qrvázhat?

2019. nov. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%
A 3-as és a 4-es nyilván ilyen gyereklélekgyilkos anya, vagy anyós. Normális ember ilyet nem csinál és normális ember ilyet nem tűr el!
2019. nov. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%

5-re:

Igen.

És ha zavar, akkor ne legyél prosti.

Ameddig az vagy, hogyan mered rossz néven venni, ha kimondják rólad?

2019. nov. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Hogy borzalmas szülő vagyok, aki csak azt hiszi, hogy neveli a gyerekét, de még sose nevelt senkit se.
2019. nov. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
Lehet, hogy van alapja. Megkérdezném, miért gondolja így. Azzal csak a primitívség lenne bizonyítva, ha ezért leüvölteném a fejét, az csak megerősítene, hogy a gyerekem okkal van tőlem kibukva.
2020. júl. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%
Jaj, látom le lettem pontozva, mert nem kezdtem el kapásból a nagyit szidni, mint itt a sok okos. :) Senki nem mond olyat ok nélkül a saját unokájának, hogy látom, ki vannak az idegeid anyád miatt. Nyilván aggódik az unokája miatt, anyuka nézzen csak magába! Elsőnek külön gratuláció, hogy csak megerősítené ilyen helyzetben az állítást, miszerint tényleg egy idegroncs, akitől okkal van ki a gyereke... Remélem, a kérdező ennél okosabb!
2020. júl. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!