Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Te örökre megutálnád a gyereke...

Te örökre megutálnád a gyerekedet, ha egyszer lopna tőled?

Figyelt kérdés
Olyan 10.000 Ft-ot.
2019. ápr. 18. 10:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%

Nem utálnám meg, de megkérdezném tőle, hogy mire kellett annyira az a pénz, hogy nem mert tőlem kérni.


Hány éves gyerekről van szó egyébként?

2019. ápr. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
16%

miért a gyerek a hibás? Hogy jutott idáig a nevelése?


Önvizsgálat.

2019. ápr. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
62%

Nem. A gyerekemnek sikerült ezt már kitapasztalnia, bár jóval többet vett el, mint 10e. A szeretetem iránt A nem változott, csupán hatalmas csalódottság jött mellé és bizalmatlanság, ami sajnos nem fog könnyen eltűnni, pedig már jó ideje történt az eset.


A kedves 2. hozzászólót szeretném felvilagositaninarrol a tényről, hogy a gyerekek 3 éves kortól ovodakotelesek, onnantól pedig többet vannak távol, mint otthon, ergo a kornyezet nagyobb hatással van rá mint a nevelés.

2019. ápr. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
20%

Nem.

Saját hibam lenne. Nem neveltem rendesen, nem vettem észre a jeleket.

2019. ápr. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
89%
Egy másodpercre sem utálnám meg, de nyilván nem lennék rá büszke. Ugyanazt csinálnám egyébként, mint amit az első válaszoló írt, illetve szerintem sem mindegy, hány éves az a gyerek.
2019. ápr. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudna olyat tenni a gyerekem, hogy megutáljam.
2019. ápr. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
33%
Nem mindegy, hogy lopott, vagy kivett a kozosbol? Én bármikor belenyulhatok, hogy kivegyek valamire, ami nekem kell.
2019. ápr. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
56%
Ha te ezért megutálnád a gyereked ott nem vele hanem veled van a baj!
2019. ápr. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
43%

En egyszer kivettem egy 500.ast az anyám pénztárcájából.Abban biztos vagyok,hogy nem utált meg, de kaptam akkora 2 pofont,hogy a fal támasztott meg.Lehettem 5-6 éves.


Mondd te szereted a gyerekedet?Biztosan a gyerekednek meg van az oka,hogy nem mert kérni tõled pénzt.

Ha már igy szól a kérdésed,hogy "megutálnád"?!

2019. ápr. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
69%

"Nem mindegy, hogy lopott, vagy kivett a kozosbol? Én bármikor belenyulhatok, hogy kivegyek valamire, ami nekem kell."



Egyrészt a KÖZÖSBÖL KIVENNI csak annak van joga, aki TESZ IS BELE!

Másrészt a KÖZÖS NEM ARRA való, hogy mindenki viheti, ahogy neki tetszik, hanem a KÖZÖS kiadások fedezésére.

HA valaki elvesz belöle megkérdezés nélkül, akkor az igenis lopás, mert adott esetben a CSALÁDNAK okoz komoly anyagi hiányt!

2019. ápr. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!