Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 11 éves fiam azt mondja...

11 éves fiam azt mondja csúnya vagy nem jöhetsz velem, de azért szeretlek! Nem értem és nagyon elszomorító ez az egész számomra 😖😭 Mért mondhat ilyent?

Figyelt kérdés
2019. nov. 8. 06:37
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
51%
Mert csúnya vagy, de az anyja, így nem tud mit tenni.
2019. nov. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
25%
Kicsit adj magadra. Egy kis fogyás egy új frizura, kozmetikus és egyből jobb lesz a helyzet.
2019. nov. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
77%
Olyan jó egyébként mindkét véglet, hogy a beszarás határa kerülget :D A válaszadók okoskodnak, holott azt sem tudják, hogy néz ki az illető, és biztos vagyok benne, hogy itt nem feltétlen erről van szó. A másik meg hogy kedves kérdező: ugyanezt a kérdést nem a gyerekednek kéne feltenni? De.
2019. nov. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
84%

Ha legközelebb valamit kérne, hogy vegyem meg neki, azt mondanám, nem, mert kell a pénz a plasztikai műtétemre. :)


Hová nem akarja, hogy menj? Ha osztálykirándulás vagy valami hasonló, simán lehet, hogy csak nem akarja, hogy ott legyél, hogy szabadabban lehessen, ökörködhessen, és nem azért, mert csúnyának tart.


Egyébként egy 11 évestől én már megkérdezném, hogy mit szólnál, ha én ilyen indokkal nem vinnélek téged sehova?

2019. nov. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
30%

Na az érzékeny lelkűek...

Hiába nem tetszik a helyzet, a gyerekek igazat mondanak. Ha valakit csúnyának látnak, akkor az csúnya is.

Ahogy írják, adj magadra, sportolj, moss hajat, ha kell mindennap, ha a bőröd, fogad csúnya, akkor csináltasd meg azt is. A ruháid se dohos, kinyúlt ruhák legyenek. De ezek gyerek nélkül is alap dolgok kellene, hogy legyenek.

2019. nov. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem is érdemes lenne megkérdezni, megbeszélni.
2019. nov. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
29%
Én is picit megtaposnám a lelkét, hogy érezze, ez nem így működik. Te ismered őt, hibáit. Ha az anyja vagy, márpedig gondolom nő vagy, akkor ez szarul esik. 11 évesen ilyet nem mond senki az anyjának. Nem mondhat. Mert téged kéne, hogy a legjobban szeressen a földön. Ha bárhova kéri hogy menjetek, akkor mondanám, hogy rút vagyok, nem mehetek veled. De azért adnék neki picit. Pl pattanás, rossz fog, kövér, vézna te tudod milyen, hogy fest. Picit odaszúrnék. Pl mosson rendesen fogat, mert kellemetlen a szájszaga. Nagyon szarul fog esni neki, talán rárszmél, miért mondod.
2019. nov. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
70%
A gyerekek kegyetlenül őszinték. Nem árt odafigyelni arra, amit mondanak, esetleg megkérdezni a véleményüket.
2019. nov. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
65%
Kamaszodik és szégyent érez ha együtt mentek. Mit talál benned csúnyának, ezt megmondta? Nem tudsz ellene tenni? Talán csak egy előnyösebb frizura, ruha kellene. A legcsúnyább nőt is meg lehet szépíteni.
2019. nov. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
31%
Miért lettem lepontozva? Kinek fáj az igazság?
2019. nov. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!