Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám mindig azzal van elfogla...

Anyám mindig azzal van elfoglalva, hogy ő mennyire szép, én meg csúnya vagyok és ezt naponta el is mondja. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Kiskoromban is mindig ez volt
2018. okt. 13. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem narcisztikus. Hogy valójában ki mennyire szép, azt meg képek híján nem tudhatjuk.
2018. okt. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most a gyerekén éli ki????
2018. okt. 13. 20:47
 3/8 anonim ***** válasza:
15%
Ezt mi nem tudhatjuk.
2018. okt. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
A legtöbb szülő a gyerekébe látja bele álmait, és rajtuk vezeti le a frusztrációját is, ha saját álmai nem teljesülnek.
2018. okt. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Köcsög.
2018. okt. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

Ha ki akarod kergetni a világból, mondogasd neki hogy milyen szép, és utána tegyél megjegyzést a korára.


Példák:

- Ma gyönyörű a sminked anyu, nem is látszanak a ráncok a szemed alatt!

- Sokkal jobban nézel ki XY-nál, pedig ő nem is olyan öreg!

2018. okt. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%

1. Az igazsagtartalmat nem tudjuk, neki ez a velemenye, siman lehet, hogy masnak mas.

2. Viszont ettol fuggetlenul egy paraszt. Tavolabbi ismerosnek sem mondanek ilyet allandoan, nemhogy a gyerekemnek, mert bunkosag. Ne ezt tanuld el tole. :)

2018. okt. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tambi3 válasza:
48%

Kedves Kérdező!


Egy edzőnek, egy tanárnak, pláne egy szülőnek nem lehet nagyobb öröme, minthogy az "ifjonc" jobb nála. Ha nagyon jóindulatú akarok lenni édesanyádhoz, akkor azt mondom, azért "kissebbít" téged, hogy mégjobban igyekezz, pl szép (még ennél is), szebb lenni. Szeretném, ha nem tévednék, de attól félek, hogy mégis...


Az a szülő, aki gyermekét "hátramozdítja", mindegy, hogy lelkileg, anyagilag, vagy más téren (ki nem állhatom az olyan embert, aki "kölcsön"-t ad a gyerekének. Úgyis a gyermeké lesz, vagy magával akarja vinni a sírba?), nem érdemli meg, hogy gyermeknek adott életet. Szerintem a sajátját sem...

2020. máj. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!