Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ha a fiam egy...

Szerintetek ha a fiam egy füzetett elhagyott nem pótolta és a borítóra egy zenéből idézet (csúnya szöveg) és a tanár elvette adott egy egyest meg egy szaktanarit neki ezért a büntetés jó (lent folytatás)?

Figyelt kérdés
Szóval azt találtam ki hogy elveszem a telefonját nem tv-zhet nem mehet moziba és nem mehet sehova a téli szünet alatt.... Szóval ettől lehet más érzése irántam pl hogy ezért nem szeret már annyira? És fernek látjátok a büntetést?(13 éves a fiam én 40)
2018. dec. 20. 14:07
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
94%
A tanár már megbüntte. Szerintem túl reagálod. 2 nap TV és telefon nélkül (maximum) elég lett volna. Szerintem. Úgyse oldasz meg vele semmit sem.
2018. dec. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
95%
Nem dramatizálnám túl. Kamasz. Ezért valódi és virtuális szobafogságra ítélni egész szünetben erős túlzás.
2018. dec. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
96%
Nem szoktam ezért háborogni, de borzalmas a fogalmazásod.
2018. dec. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
95%

Ennyi miatt szerintem ez kicsit sok. Ettől max megutál, de fegyelmezettebb nem lesz. Ne tedd tönkre a szünetét mert pont semmit nem érsz el vele.

Az eltúlzott büntetéseknek csak annyi haszna van, hogy a végén mindenre rángatja majd a vállát mert tudja, hogy úgyis megvonsz tőle mindent így nem lesz tétje a dolgoknak.

2018. dec. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
66%

Nem büntetni kell,nevelni kis korától, foglalkozni vele,szeretni,amugy ne csodálkozz helyesen se tudsz irni..

A szünetet meg nem arra valo hogy családot játszatok,miközben évközben nem foglalkoztál vele.. 8 10 évesnek már tabletet adtok hogy ne zavarjon.. Nem 13 évesen kell elkezdeni nevelni egy gyereket.. Mai szülök alkalmatlanok,minden fontosabb.. Itt az erednénye ..

2018. dec. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
84%
Megbeszelnèm vele, hogy nem volt helyes, amit tett. Megkèrnèm, hogy ő találjon ki büntetést magának, de olyan legyen, ami összefüggésben van a tettel.
2018. dec. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
96%

Nem igazán értem, elhagyta a füzetet nem pótolta , de a borítókra csúnya szöveget írt?

Kapott érte büntetést nem?

Én a helyedbe potoltatnám a füzete, és magamba nagyot nevetnék.


Igen van két gyerekem , az egyik informatikát végzett , a másik meg egy jón gimibe jár.

Nem kell azt a gyereket agyonbüntetni.


41 n

2018. dec. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

Most ha elhagyta es nem potolta akkor mire irt?

En ezert nem buntetnek, kapott eleget. Fuzetre miert nem lehet irni/rajzolni akarmit, ha az amugy be van kotve??

Mondom ugy hogy 2 kamaszom van es 46 vagyok...

2018. dec. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%

Már kapott büntetést, minek szívatnéd egész téli szünetben? El akarod rontani a karácsonyát csak azért, mert egy vulgáris szöveget írt fel egy füzetre?


Mi értelme ennek?!

Már kapott büntetést a tanártól, fejmosás és annyi bőven elég.


Ez a büntetés nem fAIr, amit kitaláltál (nincs olyan szó, hogy "fer"), hanem aránytalan, eltúlzott, bosszúálló és értelmetlen.

2018. dec. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és annyit hozzátennék meg hogy ez zenéből idézet. Ezt írta: Azt mondták nem tudok rappelni azt mondták ebből nem lehet megélni de beszopták mert nem fogok arról beszélni hogy a segglyukatok mennyire tág van pénz van nő anyu kávét főz cigit tölt minden bulimon teltház van......
2018. dec. 20. 14:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!