Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csúnya dolog ha kidobom a...

Csúnya dolog ha kidobom a kukába az édességet?

Figyelt kérdés
Epp fogyokurazok es kaptam egy csomo csokit mikulasra es nem akarom megenni oket de csorog a nyalam. Nagyon csunya dolog lenni kidobni oket?
2018. dec. 5. 18:44
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
57%
Az csúnya h annyira nem ismernek h ilyet adnak,de magyar családokban ez jellemző semmit se tudnak egymásrol ilyenkor kényszerből adnak jo sok hasztalant szart. Ne dobd ki add oda édesszájúnak,vagy küld el nekem.
2018. dec. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Add oda a testvéreidnek/szüleidnek/rokonaidnak stb. :)
2018. dec. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Ajándékozd el. Pazarlás kidobni.
2018. dec. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
97%

Ne dobd ki szerintem.


Én az utcán egy padra le szoktam venni, vagy odaadom egy hajléktalannak. Nem menjen kárba, mégiscsak ennivaló.

2018. dec. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
30%

Ezt hívják jogos önvédelemnek.

Valószínűleg az ajándékozó csak jót akart neked, úgyhogy ne haragudj rá semmiképp, ugyanakkor teljesen jogos, ha nem hagyod neki, hogy akaratlanul is veszélyeztesse a fogyókúrádat.

2018. dec. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
87%
Már látom a jövő évi kérdést: a családom nen ad semmit mikulásra, pedig eddig mindig kaptam, miért?
2018. dec. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
62%

"magyar családokban ez jellemző"

Milyen más családokat ismersz még, akik egyáltalán ajándékoznak Mikulás napján?

2018. dec. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem akár meg is tarthatod, legalább gyakorolhatod az önuralmat. Ha nagyon nem megy, akkor inkább ajándékozd el, ha nincs kinek akkor meg vegyél fel egy mikulás sapkát és osztogasd el az utcán szembejövő gyerekeknek. Mi rendszeresen csináltuk ezt a barátaimmal Mikulás környékén és mindig sok örömet okozott.
2018. dec. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
48%

Szia!


Ha nem csoki, hanem kakaós tejfigura, akkor én szívfájdalom nélkül kidobnám. Ha rendes csoki, akkor szerintem tényleg próbáld meg odaadni valakinek :-)

2018. dec. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
97%
Nem dobunk ki ételt. El lehet vinni gyerekotthonokba, hidd el nagyon fognak örülni neki. Ha nem akarsz vele vesződni akkor csak tedd be őket egy szatyorba és tedd ki egy padra.
2018. dec. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!