Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 30 éves kor felett még megéri...

30 éves kor felett még megéri gyereket vállalni?

Figyelt kérdés

Sajnos nem jött össze eddig, nincs párom stb.

Viszont szeretnék saját családot.



2019. nov. 8. 18:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
86%

Az egyik rokonunk 35 évesen talált rá élete párjára, összeházasodtak, és lett két gyönyörű, egészséges gyermekük is. Dehogy késő.

Nekem is 30 fölötti lesz, mert most vagyok 25, harmadéves, még lesz egy kétéves mester, utána pedig 2-3 évig illik dolgozni egy vállalatnál, csak utána babázni. Nagyon utálják, ha valaki ledolgozza a minimumot, aztán lelép...de én amint tudok, vissza is akarok majd menni dolgozni, az a gyes/gyed/csed micsodák nagyon kevés, úgy mind. A csed is csak 5,5 hónapig jár.

2019. nov. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
48%
38 évesen én azt mondom hogy nem bántam meg hogy volt abortuszom,nincs gyerekem,nincs rinyálás,stb,stb.Akinél gyereket látok,ott mindenhol gubanc van.Kell a tökömnek ez a hülyeség.
2019. nov. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
49%
Soha nem éri meg
2019. nov. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
51%
a gyerek az elet sava borsa,nem tudtam volna gyerek nelkul elkepzelni az eletemet,igen valalj gyereket!!
2019. nov. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Metionin ***** válasza:
79%
A gyerek alapból nem éri meg, rengeteg időt, pénzt és energiát vesz el. Szóval semmilyen életkorban nem ússza meg az ember ezeket. Egészségügyileg a 30-as években simán, ma már egy csomóan 35 fölött szülnek. Meg ha azt nézed, ha valaki nem más nyakára akar szülni vagy a csak férj pénzére számolva, átlagosan bőven van 30 egy olyan nő, akinek megvan a megfelelő anyagi helyzete ahhoz, hogy akár egyedül is fel tudjon nevelni egy gyereket, annak lakást, taníttatást stb. biztosítson. Na meg addigra van annyi munkatapasztalata, hogy a gyerek után is vissza tudjon menni dolgozni. Szóval no para, nem kell rágörcsölni, ráérsz ha tényleg megtalálod hozzá a megfelelőpárt. Addig meg élj, utazz, csinálj mindent amit gyerek mellett már csak nehezen tudnál.
2019. nov. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha szeretnéd! Én eleve neki se akarok állni 30 előtt, pedig ha minden így alakul (aminek örülnék) addigra kb 10 éve lennénk együtt a párommal
2019. nov. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
87%

34 vagyok és 14 hetes terhes. Na bumm. Nekünk most jött össze.

Szóval nem késő, de nem is szabad húzni az idöt.

2019. nov. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Ismerősöm most szült 47 éves.Minden rendben a mamával és a babával.
2019. nov. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Ne zavarjon, hogy eddig nem jött össze a párkapcsolat/gyerek.

Neked is jogod van hozzá, ha szeretnél ilyeneket.

2019. nov. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
24%
Ha gondolod en megcsinalom. Persze ha nincs mar kiszemelt.
2019. nov. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!