Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat

A kérdés

19 évesen ti mehettek mindenhova?

Keress kérdéseket hasonló témákban: 19 éves, szülő, gyerek

nov. 8. 18:47  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Igen. De mivel még otthon éltem,az volt a feltétel,hogy anya tudja hová megyek,meg kivel. Csak a biztonság kedvéért.

A válasz 97%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/20Időpont nov. 8. 18:52 Privát üzenet
Igen, abszolút azt csináltam, amit akartam, ugyanis vállaltam munkát és elmentem saját albérletbe.

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/20Időpont nov. 8. 19:00 Privát üzenet
Igen, mert elköltöztem és anyagilag független vagyok az otthoniaktól.

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/20Időpont nov. 8. 19:08 Privát üzenet
ssaa nevű felhasználó válasza:

A gyermekünk még nem volt 18 éves, amikor külföldre ment egyetemre. Most egy külföldi vállalat magyarországi igazgatója. Nem tudtuk ellenőrizni, hogy hová megy.

A válasz 63%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/20Időpont nov. 8. 19:25 Privát üzenet

Hát én sajnos 19 évesen egy friss érettségis csóró egyetemista vagyok még csak :D diákmunkát vállalok, de sajnos abból egyelőre még lakótársakkal sem jönne ki egy albi.

Viszont ettől függetlenül elmehetek bárhova, de szólnom “kell” előtte (vagyis nem számon kérően, de ha már eltartanak, akkor én így érzem illendőnek, tudják már mégis, hogy honnan, mikorra várjanak haza).

A válasz 96%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/20Időpont nov. 8. 19:27 Privát üzenet
Ötödik válaszoló. Te szimpatikus gyerek vagy. Amúgy csináltam amit akartam, de amíg anyum élt, mindíg féltett. Sajnos általában joggal.

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/20Időpont nov. 8. 19:37 Privát üzenet
Már 21 vagyok, de 19 évesen nagyjából úgy volt nálam is, ahogy az 5-ös válaszolónak.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/20Időpont nov. 8. 19:58 Privát üzenet
Én jelenleg albérletben lakom barátommal (az egyetem másik városban van), de amikor itthon vagyok, mehetek bárhova (ha úgy van, akar kocsival is), csak szolnom kell előtte, de ez szerintem alap

A válasz 90%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/20Időpont nov. 8. 20:27 Privát üzenet

Csak el kellett itthon mondanom hová megyek. (persze mindig hazudtam, de sose jöttek rá)

24/L

A válasz 30%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/20Időpont nov. 8. 20:56 Privát üzenet

Nem jó ötlet hazudni, mert ha ne adj ég valami baj történik, akkor szegény szülőd azt sem tudja hol keressen....

Ahol jó a kommunikáció, van őszinteség, bizalom, ott nincs megtiltva semmi, de persze ehhez az is kell, hogy elég értelmes legyen a gyerek, hogy ne akarjon hlyeségekbe belemenni....

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/20Időpont nov. 8. 21:12 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lenné egy programom magàn cèlu de lànyom 17 èves mindenhova velem jönne mit mondják neki most nem tud?
Anya évek óta folyamatosan köhög, krákog. Mindenhova (! ) odaköhög, soha nem teszi a szája elé a kezét. Vélemény?
Miért van az, hogy a szüleim mindenhova autóval mennek, felesegesen használják, nekem meg nem adják oda a fontos dolgaimhoz, és bicajjal vagy gyalog kell mennem ilyen időben is?
A szüleim mindenhova jönni akarnak, mit tegyek?
Kamasz fiút mindenhova magával hurcolni?
Normális az, hogy 22 évesen mindenhová el kell kérdezkednem a szüleimtől?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések a Szülő-gyermek kapcsolat rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!