Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fiúk ti tudtok rola amikor...

Fiúk ti tudtok rola amikor anyukatok menstrual vagy esetleg lany tesotok?

Figyelt kérdés
2019. nov. 8. 23:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
85%

Kifejezetten nem jelentik be, de azért általában lehet tudni.

A nővérem olyankor pl mindig felzabálja a csokikészletet :D

2019. nov. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
31%
Kér betétet. Mi az, hogy kér? Hova van elzárva? És miért akkor kell venni, mikor megvan? Életemben nem volt olyan, hogy elfogyott a betét.
2019. nov. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem sejtik még 😂
2019. nov. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Amíg otthon laktam öcsém tudta, mert nagyon fájt a hasam. Most párom is tudja, mert látja, hogy nyűglődök.


Nem szoktam világgá kürtölni, de ha valaki együtt él egy nővel, annak fel fog tűnni, ha nem teljesen ostoba.

2019. nov. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
91%

míg otthon laktam, szerintem tudta öcsém. sosem volt tabu téma, volt hogy említettem is neki h örüljön h nem kell ezzel szenvednie havonta.

most páromnak be is szoktam jelenteni, hogy örüljön, nem lesz még apuka :D

2019. nov. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

"elég feltűnő szerintem, hogy valaki 5-6 napig vesz/kér betétet, utána meg jópár napig nem"

Sokasával összecsomagolva árulják, nem kell 5-6 napon keresztül naponta venni/vetetni.

Egyébként is logikusabb akkor venni/vetetni, amikor már épp nem tart a menstruáció. Mert nem arról szól a történet, hogy amikor kell, akkor majd veszünk, hanem arról, hogy amikor kell, akkor már ne kelljen boltba rohangálni, hanem addigra már rég be legyen szerezve.

2019. nov. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
85%

"Mi az, hogy kér? Hova van elzárva?"

A boltból kér, hogy hozzanak neki, akik amúgy is vásárolni mennek.

2019. nov. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
55%
De alapesetben van otthon, ahogy vécépapír és papírzsebkendő is.
2019. nov. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tesóm tud róla, de nem azért mert bejelentem. Az első három nap igazi kínszenvedés számomra, alig bírok felkelni, hányok, néha elájulok, stb. Azért ezt nyilván ő is észreveszi, csakúgy mint apukám. :D
2019. nov. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!