Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat

A kérdés

Van itt olyan akinek a gyerekét bántalmazta nevelőapja?

nov. 9. 03:12  Privát üzenet  

A válaszok

Engem a vér szerinti apám vert rendszeresen, amikor gyerek voltam. Belém verte, hogy semmit se szabad csinálni, meg se lehet szólalni. Anyám szedte le rólam mindig, csak későn.

Felnőttként úgy tanultam vezetni, hogy mellettem ordítozott, majd megvert, akkor is anyám állította le.

A válasz 62%-ban hasznosnak tűnik.
# 1/4Időpont nov. 9. 05:13 Privát üzenet
miért kérded?

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont nov. 9. 07:17 Privát üzenet
Az enyémet nem bántalmazta, csak szarba sem vette, pici, 3 éves volt és egy nagyon jó kis gyerek. Szó szerint féltékeny volt rá,így aztán kiléptem a kapcsolatból.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont nov. 9. 17:19 Privát üzenet
Ez ilyen rémtörténetek gyűjtőhelye lesz, vagy miért? Tényleg...

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont nov. 9. 17:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
17 éves fiú vagyok. Nevelőapám többször bántalmazta fizikailag és lelkileg a húgomat, nem ez volt az első eset, csak eddig nem léptem közbe, felszólítottam hogy jobb ha befejezné erre nekem támadt?
Egy tizenéves lányt a nevelőapja éveken keresztül erőszakolta, az anya és a család semmit nem vett észre belőle. Ez csak nekem fura?
Van-e beleszólása a gyereknek abba, hogy a nevelőapja (anyuka új férje) örökbefogadja-e?
Ha egy 16 éves gyereket ki rak a nevelőapja a házbol egy veszekedés miadt a barátnöjével együtt A gyerek vissza szeretne menni csak a nevelőapa nem engedi és az anyase tud mit...
Hogyan segíthetnék azon kiskorú unokatestvéremen akit a nevelőapja molesztált?
Kisebb családi botrányt csináltam akaratomon kívül a gyerek szalagavatója tánca miatt (nevelőapja vagyok a gyereknek 13 éve). Mielőtt belemerülnék a részletekbe. Szerintetek egy...

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések a Szülő-gyermek kapcsolat rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!