Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Családom azóta nem hajlandó...

Családom azóta nem hajlandó velem szóba állni. Van még remény, hogy változni fog?

Figyelt kérdés

Már nem élek velük, éppen ezért mondtam csak el nekik most, hogy meleg vagyok. Tudtam, hogy nem fognak neki örülni, ezért nem mondtam el nekik korábban.

Már több, mint fél éve tart közöttünk ez a fajta kapcsolat, hogy nem érdeklődnek felőlem, és konkrétan ki is jelentették, hogy ha lehet, nem is akarnak velem találkozni sem.


2019. nov. 10. 11:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%

Nagyon sajnálom, hogy ilyen felfogású a családod. Fél év elteltével már nem hirtelen indulatról beszélünk, így ha azóta sem kerestek, akkor tényleg komolyan gondolták :(


Szerintem nem fog változni ez a helyzet.

2019. nov. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Nincs.
2019. nov. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Éld az életed, őket megfelejtsd el.
2019. nov. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonymousreview60 ***** válasza:
83%

#1: +1

Kérdező: Sajnálom. Javaslom, hogy vedd fel a kapcsolatot egy homoszexuálisokat támogató szervezettel, akik megfelelő terapeutához tudnak irányítani, ha nagyon megviselne ennek a magadban való elrendezése.

2019. nov. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Az ember a családját nem tudja megválasztani. De a barátait igen, keress értelmes barátokat!. És sajnálom.
2019. nov. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Túl van lihegve a család szó. Nekem 25 éve nincs családom. Tök jól megvagyok egyedül is. Amíg velük együtt éltem, mindent megtettem értük és ki is használtak, majd eldobtak.


Hancegésnek tűnik, pedig csak nem kért szimpátia. Túl lehet élni nélkülük. Arra fókuszálok most, ami előre visz és nem rombol.


Sajnálom, hogy ilyet kell átélned, nagyon nem könnyű! Főleg az elején :(


Erőt, egészséget!

2019. nov. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Remény lehet, de naív. Ennyire véglényeknél a változás naggggyon lassú. Általában több élet kell. Az identitásuk része ez a privitív gondolkodási forma.
2019. nov. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 grafno ***** válasza:
17%
Lehet unokara vártak és nem egy homár bejelentésre ami szupervillamként csapott be a kisagyukba a másodperctörtresze alatt.
2019. nov. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
még ha nem is várható el senkitől, hogy a fenekét a földhöz verje ha valaki meleg a családban, de ez azért durva, hogy ennyire elhatárolódnak tőled és nem keresnek. szerintem ezek meg sem érdemelnek téged.
2019. nov. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Savlekotő ***** válasza:
69%
Nem fog változni,és te jártál jobban,jobb az ilyen szülő nélkül,ez ugyanis nem szülő....
2019. nov. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!