Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kéne mondanom, csinálnom?

Mit kéne mondanom, csinálnom?

Figyelt kérdés

Olyan wifink van amit le lehet korlátozni, pl hogy az én telefonomon este fél 11től reggel 6ig ne legyen wifi. 16 éves vagyok és ez szerintem egyáltalán nem normális.

Valaki? Mit csináljak?



2019. nov. 13. 18:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%

Mobilnet.


Viccet felreteve, iskolaba jarsz, 16 eves vagy, fel 11 utan ne telefonozz amugy se, mert masnap hulla leszel.

2019. nov. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Aludj inkább!
2019. nov. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg normális, éjszaka aludni kell, nem a telefonon lógni.
2019. nov. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

nekem nem az a problémám hogy fel 11 után lekapcsolják, hanem az hogy korlátoznak. Miért nem lehet megbízni bennem?

A tinik persze hogy akkor lesznek bunkok vagy rossz kedvűek amikor korlátozzák őket.

2019. nov. 13. 19:05
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem korlátozás. Nem a telefont veszik el. Egész nap pötyöghetsz a haverjaiddal, nézheted a fasságokat tiktokon, instán meg fészbúkon, este már ne butítsd az agyad, nézz filmet, sorozatot, ha nem vagy képes lerakni a telefont.
2019. nov. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
ha lenne wifim csinálnám :)))
2019. nov. 13. 19:19
 7/19 anonim ***** válasza:
81%

semmit aludj ,nålunk 9 kor telefont fiaimnak ki kell tenni hėtközben az elöszobåba mert alvås van ,sőt mi felnőtek is ekkor megyünk aludni måsnap suli ės ha fáradtak nem fognak oda figyelni az óråkon,sőt nålunk 7 től net is korlåtozva van fiaim telefonjån hėtközben.


sajna amig korlåtlan wifi volt mėg 11 kor is fent voltak persze fåradtak voltak reggel ės az iskolåba sem figyeltek,sőt se vacsora se fürdės se semmi csak telefon .


viszont szünetben ės hėtvėgéken lehet 10 ig is netezni stb .

2019. nov. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell hozzá wifi, napközben letöltöd.
2019. nov. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen az este fél11es takarodó szerintem tök okés.
2019. nov. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
53%
Az előbb azt írtad, hogy miért nem lehet benned megbízni, utána meg,ha lenne mobilneted akkor filmeznél, sorozatoznál. Na, kishercegnő, pont ezért nem bíznak bennem és korlátozzák a neted. Amig ők tartanak el, addig neked kuss van ezt fogadd el. Ha nem tetszik el lehet menni dolgozni. Bírom mikor 16 évesek azt hiszik ők tojták a spanyolviaszt..
2019. nov. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!