Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kéne mondanom, csinálnom?

Mit kéne mondanom, csinálnom?

Figyelt kérdés

Olyan wifink van amit le lehet korlátozni, pl hogy az én telefonomon este fél 11től reggel 6ig ne legyen wifi. 16 éves vagyok és ez szerintem egyáltalán nem normális.

Valaki? Mit csináljak?



2019. nov. 13. 18:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Törd fel és állítsd át.
2019. nov. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Hánykor kelsz ha te ilyen későn még telefonozni akarsz? Vagy neked elég kevés alvás is? Meg miket szoktál rajta csinálni késő este amit nem tudnál fél 11 előtt?

Szerintem nem tudod milyen az ha tényleg korlátozva vagy.

Amúgy meg addig aludj amíg van rá lehetőséged, mert még visszasírod ezt az időt,hogy volt lehetőséged 8órát aludni. 😁

2019. nov. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ilyen idosen egyebkent en is minel tovabb fent akartam maradni, de egy ido utan rajottem, hogy nem olyan jo buli, hogy masnap meg majd kiesek a padbol, olyan almos vagyok. Ezt ne ugy fogd fel, hogy korlatozas.
2019. nov. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Azért nem olyan biztos, hogy mindenkinek igénye van arra, hogy 9-kor lefeküdjön... szerintem nagyon ritka volt az, hogy éjfél előtt kerültem ágyba már a középiskolai éveim alatt is. Mégse késtem el órákról, normálisan leérettségiztem és diplomás mérnök lettem... :D Mondjuk okostelefon nem volt abban az időben, csak asztali számítógép. :D
2019. nov. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta, hogy feküdjön le 9kor, de suliidőben fél11ig nyomatni a messengert/snapchatet tudomisénmiadivat, szerintem tök okés. Mire még utána lehiggad, elalváshoz készül, simán fél-egy óra eltelik.
2019. nov. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
nem ez volt a kérdés, de köszönöm az értelmesebbnél értelmesebb választ.
2019. nov. 14. 15:14
 17/19 A kérdező kommentje:
*válaszokat
2019. nov. 14. 15:14
 18/19 anonim ***** válasza:
61%
Persze, te 16 éves kis takonyként értelmesebb vagy, mint az itteni FELNŐTT válaszolók, akik igenis jobban tudják, hogy a büdös kölköt hogy kell nevelni. Hát pontosan úgy, mint a szüleid. Semmit nem kell tenned és mondanod. Ja, de. Egy köszönömöt anyádéknak, hogy nem tojnak a fejedre.
2019. nov. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A szuleidnek szoltal mar egyebkent, hogy teged ez zavar? Hetvegente, iskolai szunetekben sem maradhatsz fent tovabb?
2019. nov. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!