Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem akarnak elengedni randira...

Nem akarnak elengedni randira mit tegyek?

Figyelt kérdés

18 vagyok lány

Elmondtam anyukámnak hogy ma megyek randizni este 8 kor

Már fel éve irkalok a pasival találkozni akar velem 25 éves, nekem bejon láttam már róla sok képet


2019. nov. 17. 16:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2019. nov. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Nem engednek el:(
2019. nov. 17. 20:12
 13/22 anonim ***** válasza:
89%

Teljesen jogos. Ha neki nincs ideje arra, hogy emberi időben, napfénynél találkozzatok, akkor az egésznek annyi.

Gondolkozz már kislány egy kicsikét, kérlek.

2019. nov. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
97%
És mik azok a bokros teendői a hapinak, amiért egész hét végén nem ért rá?
2019. nov. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
85%

"Jézusom ez a sok visszamaradott..."


Majd a te kölyköd akkor megy randira 18 évesen, télen este 8-kor, amikor akar. Majd akkor visszatérünk erre a "beszélgetésre".

2019. nov. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
2%
El is megy ne aggódj. És nem is utálja meg az apját. A baj megtalálja az embert akármikor. Nem korfüggő, hanem észfüggő.
2019. nov. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
91%

"Nem korfüggő, hanem észfüggő."


Okos ember nem megy első randira ismeretlennel télen este 8-kor. Ha vasárnap is dolgozik, akkor megy hétfő vagy kedd délután. Ha mindig dolgozik, akkor minek akar ismerkedni?

2019. nov. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
91%

Nekem is ugyanez jutott az eszembe, és tudtam, hogy az lesz a válasz, hogy dolgozik. Ha valaki legalább csak vasárnap nem képes az emberi kapcsolatokra, mert annyira le van gatyásodva, hogy dolgoznia kell, akkor mégis mit vársz tőle? Az ilyen minek randizik, ha később sem lesz ideje a párjára, a majdani gyerekeire?

És mielőtt azt írnád, hogy ez nem olyan munka, hiszen a barátjának segített, akkor meg pláne lemondhatta volna, miért nem volt neki egy első randi fontosabb, mint a havernak a segítségnyújtás? Gondolkozz picit és ne légy naiv. Ennek így kellett lennie.

De ha ő igazán akar, akkor úgyis teperni fog, és nem este 8-kor fogtok randizni, miután észbe kap. Ha van neki olyan.

2019. nov. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
igazuk van a szuleidnek
2019. nov. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Fogod magad,és elmész,senki sem tarthat vissza,ha már nagykorú vagy
2019. nov. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!