Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » El merjek így menni a randira?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El merjek így menni a randira? Azt hiszi vékonyabb vagyok. Társkereső oldalon ismertem meg.

Figyelt kérdés
2019. nov. 2. 16:51
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
És mihez képest vagy vékonyabb? Én nem ettől félnék, hanem hogy érthetetlenül fogalmazol 🤦🏻‍♀️
2019. nov. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
43%
Mi a franc értelme van a catfishingnek? A randin úgyis kiderül minden. Én is találkoztam már 90 kilós csajjal, akinek csak arcképe volt kint, de az alapján vékonynak tűnt. Mondanom sem kell, hogy nem találkoztunk többet...
2019. nov. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 Noren1989 ***** válasza:
87%

Btw, ismerkedés alatt nehéz lett volna egy egészalakos képet küldeni, gondolom...


Hát menjél, vagy esetleg még nem késő alapon, mondd meg, hogy a múlthét óta felszedtél egy tizest.

2019. nov. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

Nemtudom mi a catfishing vagy hogy írtad.

Van rólam kép kint és nem photoshopolt de előnyös fotó.

Szval ahhoz képest gondolom így.

2019. nov. 2. 16:55
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Catfishingnek azt hívják, mikor az illető másnak adja ki magát, vagy sok éves képekkel nyomul, amikre már egyáltalán nem hasonlít.
2019. nov. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

Nem adtam ki magam másnak,a kép valós csak éppen előnyös.

De kitudja lehet túl agyalok ,elvégre ki tenne fel olyan képet ami előnytelen és szarul néz ki rajta ?

2019. nov. 2. 16:59
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Jó, de mennyivel vagy vékonyabb? 15 kilóval, vagy testképzavaros vagy és aggódsz, mert másfél kilóval több vagy, mint azon a képen?
2019. nov. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Pontosan nem tudom 8-10kg.A képen előnyös a ruha abban most sem látszik de testközelből látni fogja .
2019. nov. 2. 17:05
 9/38 anonim ***** válasza:
82%
VR szemüveg a pasira a randin + tokashop
2019. nov. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
73%

Máskor, hogy elkerüld az ilyen szitukat, inkább a valósághoz jobban hasonlító képet tegyél fel magadról.

Egyébként ha kedvel, szimpatikus vagy neki, lehet, hogy észre sem veszi, vagy nem érdekli.

2019. nov. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!