Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy írjam meg anyának, hogy...

Hogy írjam meg anyának, hogy kettesre állok matekból és fizikából? 17l

Figyelt kérdés
Tizedikes vagyok, mivel volt egy előkészítő évem is. És hát az a helyzet, hogy ebből a két tárgyból rosszul állok, de anyukám nem tudja, mivel nem ért az elektronikus naplóhoz, én meg nem mindig említem a rossz jegyeket, mert tudom, hogy nagyon mérges lenne. Viszont most muszáj leszek neki megmondani neki, hogy így állok, mivel a kollégiumból a negyedéves értékelés miatt úgyis kipostázzák neki, és akkor inkább tőlem tudja meg hamarabb. Fél évig simán kijavítom a jegyeket, a fizikát hármasra biztosan, a mateknál meg szerintem még a négyes is összejön, abból nem állok nagyon rosszul, és úgyis olyan anyag van, amit értek. Szerintetek hogy találjam neki, hogy így állok?
2019. nov. 18. 17:50
1 2
 1/14 anonim válasza:
44%

Meséld el h miért, nyílván túlzol egy kicsit:

-elszámoltam 1 dolgot ezért az egész feladat 0 pont

-így sikerült

-figyelmetlen voltam

-most ez pont így jött össze

-nem volt nálam számológép

-másból írtunk mint amire készültem

-nehéz volt, mindenkinek így sikerült

-hiányoztam

Stb hülye indokok.

Megmondod h most pár dogát elrontottál, de igyekszel kijavítani, majd csinálsz plusz feladatot..

2019. nov. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Amit az egyes ír az jó. Amúgy is, a tizedikes jegyeken nem múlik semmi. Van úgymond 2 éved (9 és 10. osztály) ahol egy kicsit 'lazulhatsz'. Szerintem megérti, de minden képpen igyekezz ezeket kijavítani!
2019. nov. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Megtanulsz egy leckét, jelentkezel felelni, bumm egy ötös. Levan a gond. nincs mit elmondani...
2019. nov. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Már nem tudok javítani a negyedéves értékelésen, amit ugye postáznak neki
2019. nov. 18. 18:49
 5/14 anonim ***** válasza:
56%
Ha nagylány voltál szarni a tanulásba, legyél nagylány felvállalni mindenféle hazugság nélkül. 2 hónap alatt régen kérhettél volna segítséget, aligha tetted meg.
2019. nov. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Kandelakuku ***** válasza:
63%

“nem állok nagyon rosszul, és úgyis olyan anyag van, amit értek.“


Hmmmm, akkor miért vagy belőle kettes? :D

2019. nov. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%

utolsó, te hol olvastad, hogy hazudni szeretne a kérdező? Azt kérdezte, hogy mondja meg anyukájának, hogy rosszul áll. Nem azt, hogy mit hazudjon neki...


Szerintem inkább hívd fel, mond el neki, hogy nagyon sajnálod, picit ellinkeskedted, szeretnéd te is kijavítani és ezen is leszel a következő időszakbany

2019. nov. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Kedves ötös és hatos válaszoló:)

Nem tojtam le az egészet, csakhogy a kolis felzárkóztató sem sokat javított a helyzeten, amire egyébként bejártam mindkét tárgyból. És hogy megjegyezzem, az eddigi anyagot nem értettem, a mostanit meg igen. És az év legeleji anyagnak kb semmi köze a mostanihoz, nem értem, hogy ezen mi olyan hihetetlen.

2019. nov. 18. 21:01
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Anya, képzeld, nem fogok megbukni matekból és fizikából!
2019. nov. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%

Azért ez a két tárgy pont olyan, ami eléggé kötődik egymáshoz. Ha valaki nem olyan beállítottságú, akkor biztos, hogy nem lesz se matematika, se fizika professzor...

Van aki vért izzadva is csak 3-as lesz ezekből a tárgyakból, mások meg egy percet se foglalkoznak vele otthon, mégis 4-es 5-ös jegyekkel lesznek tele. Ez olyan, mint a tánc, érzék kell hozzá. Nekem pl a tánchoz nincs. :D

2019. nov. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!