Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az gáz ha szüleim nem engedik...

Az gáz ha szüleim nem engedik 18,5 éves létemre azt, hogy egy szolgáltatónál vegyek telefont részletre? Telekomnál vennèm Mi a teendő? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
2019. nov. 23. 16:32
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
81%

Aki még számolja a korát tekintve a fél évet, az nem túl felnőttes.

Amúgy valószínű, hogy ennek az oka ugyan ott van, ahonnan jön a megszorítás: szüleid okkal mondják, hogy ne vedd meg. Kérdezd meg, hogy miért. Mond el, hogy szeretnéd, ha részletesen elmagyaráznák, hogy miért próbálnak lebeszélni.

2019. nov. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem valassz inkabb olyan telefont, amit egy osszegben ki tudsz fizetni. Pl a Xiaomi telefonok kivaloak, ha android feluletet szeretnel inkabb, akkor ott az A szeria. Nekem A2 van, masfel eve hasznalom, nincs vele gond es kivalo kepeket/videokat csinal. :) Elvileg 50korul mar kaphato ez a telefon.
2019. nov. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
16%
Ha a gyerekem nem tudná diákmunkából finansz8rozni pár hónap után,kifizetném én neki.Azért nem egy palotát vesz.
2019. nov. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
86%
Nézz egy kicsit utána és felejtsd el a részletet. Szolgáltatónál ritkán éri meg telót venni, a neten ugyanazok sokkal olcsóbbak. A szolgáltató által "olcsón" adott telefonokhoz általában hűségnyilatkozat van extrém szar havidíjas csomagokkal aminek ha utánaszámolsz a végén jóval többe került a telód mint ha összegyűjtöd az árát és megveszed egy jó webáruházban.
2019. nov. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
93%
Mivel diák munka nem állandó így persze hogy nem engedik meg mert nem akarják fizetni telefon részletedet+telefonálás költségét.gyüjsd össze szépen a telefon árát és vedd meg egy összegért függetlenül.
2019. nov. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
75%

14, akkor ne csak szájalj, fizessed ki. Elvégre nem egy palota.


Az anyagi helyzetüket nem ismered a szüleinek. De neked már a zsebedben a kezed, akkor tessék támogatni azt, akinek pénzt ajánlasz!

2019. nov. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
63%
13 és nem 14....
2019. nov. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
67%
2 év hűségidővel és magas előfizetési díjjal? Inkább gyűjtsd össze a pénzt és vegyél egy kártyafüggetlent.
2019. nov. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
8%
16-os mit sipákolsz,azért nem mindenkinek gond az a pár ezer forint.Én nem adok ki 40 000-nél töbhet egy telefonra magamnak,de vettem már háromszor ennyiért ajándékba.
2019. nov. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
67%

Nem azért sipákolok, mert egy százezres készüléket bármikor megveszel ajándékba.

Azért sipákolod, mert nem ismered mások anyagi helyzetét és természetesnek tartod, hogy bárki megteheti, hogy vesz egy ilyen készüléket még akkor is, ha az anyagi helyzete nem engedheti meg magának.


40ezres telefonban teljesen egyet értek, az egy olyan kategória, amiből egy használható xiaomi okostelefon kijön.

2019. nov. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!