Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az gáz ha szüleim nem engedik...

Az gáz ha szüleim nem engedik 18,5 éves létemre azt, hogy egy szolgáltatónál vegyek telefont részletre? Telekomnál vennèm Mi a teendő? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
2019. nov. 23. 16:32
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
38%

A saját pénzedet arra költöd amire szeretnéd.

Am mi lett?

2019. nov. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Hat nem tudom melyik legyen..

Gyujtsek meg a normalis osszegre? vagy kifizesse

a legnagyobb csomaggal a keszulek arat ami 140 ezer es az mar meg is van, vagy mit csinaljak..:(

2019. nov. 25. 20:40
 23/30 anonim ***** válasza:
58%
Egész életedben arra fog menni a fizetésed, hogy az éppen aktuálisan szükséges telefont fizetgeted, mert nem tudod beérni egy olcsóbbal. Megkívánod a telefont, mint kisgyerek a cukrot, és rossz helyzetbe hozod magad a hitellel. Nem vagy érett még arra, hogy normálisan dönts hitelfelvétel ügyében. Nem látod a következményeket, nincs jövőképed, a bizonytalanra adósodnál el.
2019. dec. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
78%
Inkább gyűjts még az összegre!
2019. dec. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Rendben.
2019. dec. 12. 12:34
 26/30 anonim ***** válasza:
59%
A megoldás: MUNKA, MUNKA, MUNKA.
2019. dec. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
67%

Miért nem veszel egy Xiaomit?

Kártyafüggetlenül, nagy memóriával, jó kamerával, sokáig bírja az akkuja(!), olcsó...


Konkrét típust nem tudok ajánlani, nekem Redmi 3S-em van lassan 3 éve. Már rengetegszer szétszedtem és újra összeraktam 😂 (sajna egy kicsit lyukaskezű vagyok). Mégis csak 20-25 ezret költöttem javításra (magamnak csinálom a telefont), egy tech deck csavarhúzóval szerelhető kb a telefon...

Míg pl iphone-al nagyon nagy szívás dolgozni, a földi halandó kb egy akkut sem bír kicserélni (tapasztalat).

Ez azt jelenti, hogy ha esetleg eltörik a telefonod, nem kerül a vesédbe a javítása.


Nem utolsósorban nagyon jól van optimalizálva a rendszere ;)


Nem Xiaomi (vagy Huawei, Meizu stb. Azok is jók) reklámért vagyok itt elsősorban.

Szeretnélek lebeszélni a hűségvállalásról és a hiteles telefonvásárlásról, sőt, alapból nem értek egyet azzal, hogy az emberek többszázezres csodákat vesznek telefonnak.

Illetve javaslom, hogy mindenképp vegyél az új telódhoz tokot, üvegfóliát.


Egy észrevétel: valóban gyerekes, ha 18,5 évesként mutatkozol be, meg különben is, ahogy nősz fel, százalékos arányban az a fél év egyre kevésbé számít... ;)


Sok sikert a leendő telefonodhoz.


19F

2019. dec. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a segitsegedet utolso! Ilyen segitsegnyujtasra szamitottam! Koszonom
2019. dec. 13. 06:27
 29/30 anonim ***** válasza:
48%
Még a OnePlus is jó lehet...
2019. dec. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
En nem ertem mi a rakert emeled ki folyton ezt a hulye kerdest...
2019. dec. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!