Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg velem van itt a gond,...

Tényleg velem van itt a gond, tényleg beteg vagyok?

Figyelt kérdés

Olyan vitáim vannak anyámmal az utóbbi időben,hogy idegileg már nem bírom,kicsinált !

Egy éve muszály volt már szakítanom az exemmel,amit anyám művelt,már nem tudtam tovább nyelni,az erkélyről leüvöltött mikor jött értem,hogy ezért siettél ennyire?(és mutat rá föntről) ő bent ült a kocsiban nagyon reméltem nem hallotta !Akár hányszor fel jött hozzánk,mindig szóvá tette neki,hogy alig lát miért visz el mindig magával,mert velem akar lenni azért,felnőtt nő ...anyámnak ez sem tetszett.Ő csak kihasznál neki sem kellek,apámnak sem kellettem mit gondolok én majd neki kelleni fogok?!Ma este is összevesztünk,én ki festettem a szobám nem olyan rég ,az ő fala tiszta g@z...csak a kifogásokat találja,hogyne kelljen festeni...ezen vesztünk össze,mert mertem mondani,hogy igénytelen,de nagyon ki tudja nyalni magát...erre azt kapok ő főz most takarít,én nem csinálok semmit és én vagyok az igénytelen!MÚltkor lent sétáltatom a kutyám,jön egy nő,láttad milyen ocsmány a kis csaj a barátnőjének..mesélem neki és ki nevetett.Én vagyok a beteg stb...Miért viselkedik így velem az utóbbi pár hónapban ? Munkát keresek ,hogy végre ismétel tudjak menni tőle de nem találok ! Ha ő nem lessz akor én el fogok veszni,én egy kis jelentéktelen senki vagyok ...ez még csak a töredéke...L26


2019. nov. 24. 20:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Fuss ennek neki még egyszer! Ezúttal magyar nyelven!
2019. nov. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

1# bocs, gyorsan írtam,de kaptam már pár üzenetet és nem volt kik probléma .

De azért kösz ,hogy szóltál

2019. nov. 24. 21:03
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Te biztos 26 éves vagy?!

Azért szakítottál az exszeddel, mert egyszer anyád tett egy (megjegyzem tök semleges) megjegyzést arra, hogy miatta siettél, és mert azt mondta, hogy alig lát?!?!


Miben merül ki, hogy kihasznál téged? Milyen az a tiszta g@z fal? Azért igénytelen, mert régen festette ki a szobája falát?


Azt is leírhatnád, hogy te miben segítesz otthon, dolgozol-e esetleg, mert ez így egy 13 éves kislány hisztije amit művelsz.

2019. nov. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

írtam ,hogy még a lightos verziókat írtam ki !

Nagyon sok hülyeségét kellett nyelnem !

Mindent azért ne haragudj,de nem fogok ki írni , egy két dolgot meg tartanék magamnak .

Ha normális ép választ nem tudtok írni,csak bele kötni a másikba akkor kérlek inkább ne írjatok !

2019. nov. 24. 21:09
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha azért jöttél, hogy veled szidjuk anyádat, és bólogassunk, hogy igazad van, akkor mondjuk több információt kellett volna kiírnod, ezért is tettem fel pár kérdést..amikre gondolom nem véletlenül nem válaszolsz, szóval ezek ismerete nélkül azt gondolom, hogy “normális” választ is adjak: hisztizel és túlreagálod.
2019. nov. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az írásképed és annak alapján, hogy nem osztasz még érdemi információkat kérésre sem, azt kell mondjam: veled van a gond.
2019. nov. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mikor meghazudtolnak , te vagy a rossz a sz..ét mindenért mikor közöd nem volt hozzá ,mikor levegőt sem mersz már venn mert abba is csak bele köt,mindenért meg szól ,ha nem vagy a toppon és egy vad idegen nő meg szól ,hogy hogy néz ki a kis ri.c mikor foggalmad sincs ,hogy ő ki és anyád teli szájjal ki nevet téged ez milyen anya? Mindenbe bele szól,neki kel non stop a közép pontban lennie és úgy kel ugrani neki ahogy fütyül és 26 éves létedre mivel nem rég költöztem haza meg mondja mit csinálj az már kicsit meredek nem ?És ha normálisan próbálsz vele beszélni az már halott ügy ! Már tiszta ideg ,ordít ,nem baj hogy az egész ház tőle zeng ...ki kéri magának de nem veszi észre magát miket művel
2019. nov. 24. 21:46
 8/14 A kérdező kommentje:
Akkor ezek után ne csak az írásba kössetek bele ! Kössz ;)
2019. nov. 24. 21:48
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem költözöl el? Oké írtad, hogy nemrég költöztél haza, de ha te szerinted ennyire elviselhetetlen a helyzet, akkor jobb lenne keresni egy albérletet mielőbb és költözni.
2019. nov. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
Na, most akkor meséld el az egészet, de érthetően!
2019. nov. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!